2737
2734
عنوان

مادر ها میشه کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببـخشید شیر بادوم چی هست؟

بادون رو از شب قبل خیس کن بعد پوستش رو بکن و بکش پشت الک . اون پودر رو بریز لای پارچه ی نازک (مثل پارچه مل مل) و سرش رو بپیچ.‌بعد بذار توی کاسه و روش به اندازه ته استکان آب جوشیده ی خنک بریز و با پشت قاشق چند بار محکم بکش روش تا قشنگ‌شیره اش بیاد بیرون.‌بعد تفاله اش رو بریز دور و اون آب رو بده بخوره.‌میتونی یه تکه کوچولو نبات هگ توش حل کنی که شیرین بشه. این خیلییی مقویه. مغز استخونش رو پر میکنه. هر روز بهش بده.

حالا همین شیره رو هم میتونی بذاری روی حرارت و بهش آرد برنج اضافه کنی و انقدر هم بزنی که مثل فرنی غلیظ بشه. این میشه حریره بادام

2731
انشاالله خانومی

پسرمنم همین ویروسو گرفت و ما خوشخیال فکر میکردیم داره دندون درمیاره،ازخیلی قبل نوبت داشتیم واسش برای تغذیه و وزنش،که دقیقا همونجا یه هویی بدنش ریز ریز ریخت بیرون و دکتر گفت خدارحم کرده چون این ویروس ممکنه تشنج بشه بچه ،نکران کم اشتهاییش نباش خوب میشه خودش

2740

پسرمنم وزنش چندماه فقط ۲۰۰ گرم زیاد میشد و دقیقا اکثر بچه ها از ۵ ،۶ماهگی وزن گرفتنشون خیلی کند میشه،من سه ماهه غذاهاشو مقوی میکنم و بااینکه پسرم خیلی خیلی کم شیرمیخوره ولی واقعا وزنش بهتر شد

پسرمنم همین ویروسو گرفت و ما خوشخیال فکر میکردیم داره دندون درمیاره،ازخیلی قبل نوبت داشتیم واسش برای ...

والا منم دقیقا با دندان در اوردنش یکی شد،با قطره و شیافتم پاین نمیامد تبش شب دیر بود  ک بردمش دکتر عمومی بیمارستان گفت گلو و گوشش عفونت کرده....بعدا بدنش نقط چین شد بردمش متخصص گفت ویروسه و ب هیچ عنوان ن گلوش و ن گوشش عفونت نکرده

پسرمنم وزنش چندماه فقط ۲۰۰ گرم زیاد میشد و دقیقا اکثر بچه ها از ۵ ،۶ماهگی وزن گرفتنشون خیلی کند میشه ...

من حتی یک گرمم وزن نگرفتە،چ غذا های میدی ب بچت؟

والا منم دقیقا با دندان در اوردنش یکی شد،با قطره و شیافتم پاین نمیامد تبش شب دیر بود  ک بردمش د ...

آره بابا بیمارستان که الکی خیلی حرفا میزنن،منم بچم همش تب داشت میگفتم داره دندون درمیاره لابد،ولی دکترش گفت هییچوقت تب بیدلیل نیست و دندون هم دلیل تب نیست.پسرمن بعد از اون ویروس هم تاچندماه دندون درنیاورد.

من حتی یک گرمم وزن نگرفتە،چ غذا های میدی ب بچت؟

توی یک ماه اصلا وزن نگرفته؟ من هرروز براش سوپ میپزم ناهار و شام بهس میدم سوپو،اما ازوقتی که آب قلم و عصاره پای مرغ رو به سوپش اضافه میکنم خوب وزن میگیره،حتما شمام درست کنین و بهش بدین،

آره بابا بیمارستان که الکی خیلی حرفا میزنن،منم بچم همش تب داشت میگفتم داره دندون درمیاره لابد،ولی دک ...

والا من دخترم اون روز ک تب شدید داشت،دندوناش جوانە زدن😊

ولی از مامانم پرسیدم گفت دندان در اوردن تبش اینقدر سخت نیست

2706