2703
2553
عنوان

مادر ها میشه کمک کنید

170 بازدید | 43 پست

دخترم پنج روز پیش ی تب شدید گرفت و خلاصه این ک دیشب بردمش متخصص و فهمیدم ک ویروس روزئولا بوده...حالا دخترم ریفلاکس داره و در کل بی اشتهاست،ولی این پنج روز دیگه هچی نمیخوره،فقط کم کم شیر خودمو میخوره،امشب میگفتن خیلی لاغر شده،شیر خودمو میخوره،میخوام خود لیدی میل بخرم و بخورم تا یکم شیرم بهتر بشه و تو وزن گیریش کمک کنه،ایا تاثیری داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم دختر منم گرفت تا ۲ هفته لب به غذا نمیزد . فقط شیر. طبیعیه. به زور بهش نده. بعد ۲ هفته خوب میشه

اخر از شش ماهگی وزن نگرفتە و تو بهداشت گفتن باید وزن گیریش خوب بشه😔

بله دختر منم رزوئلا گرفت بد اشتها شد کلا میگن این یه واکنش طبیعی بدن هست برای نقابله با بیماری ها که دستگاه گوارش سنگین نشه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
هفت ماه و نیم،ولی از شش ماهگی هیچ وزنی نگرفتە😔

وزن نگرفتن به خاطر رفلاکس که کاملا طبیعیه. حرثگص نخور. من انقدر گریه میکردم سر کزن نگرفتنش. تا یه دکتر بهم گفت بیخود غصه نخور مهم اینه که سالم و سرحال باشه. تپل باشه هم دردسرای خودشو داره . بعدم ۴ سالش بشه خوب میشه

2714
بله دختر منم رزوئلا گرفت بد اشتها شد کلا میگن این یه واکنش طبیعی بدن هست برای نقابله با بیماری ها که ...

دختر شمام بد اشتها شد؟؟؟

این ویروس و دقیقا وقتی گرفتە ک اولین دندانشو در اورده😢

وزن نگرفتن به خاطر رفلاکس که کاملا طبیعیه. حرثگص نخور. من انقدر گریه میکردم سر کزن نگرفتنش. تا یه دک ...

وای یعنی ریفلاکس تو چهار سالگی خوب میشه؟😟

تا شش ماهگی وزن میگرفت،...دارم دیوانە میشم...با این ک غذا نمیخوره،مداوم در حال رفتن با چهار دست و پا است و بلند میشه

وای یعنی ریفلاکس تو چهار سالگی خوب میشه؟😟 تا شش ماهگی وزن میگرفت،...دارم دیوانە میشم...با این ک غذ ...

نه بابا رفلاکس که وقتی به غذا بی افتن خوب میشه ولی غذا نخوردنشون و وزن گیریشون ۴ سالگی به بعد خوب میشه. دختر من نزدیک ۲ سالشه ولی هنوز وزنش کمه. 

2706