2737
2734
عنوان

مادر ها میشه کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زرده تخم مرغ هم خوب وزن میده به بچه،من یکروز درمیون یه زرده بهش میدم،کره هم خوبه به سوپش میزنم اگه ا ...

تو سوپش کره میریزم،هر روزم زردە تخمە مرغ میدم😔😢

یک ماه و نیمە ک وزن نگرفتە،پای مرغ تاثیر داره؟

برای پسر من که تاثیر داشت البته من همزمان اب قلم رو هم باعاش شروع کردم یه روز پای مرغ و یه روز قلم .میگم ماهی ۲۰۰ گرم زیاد میکرد ولی بعدازاینا شد ماهی ۶۰۰ گرم.امتحان کن ضرر نداره.یه بار زیاد درست کن و برای هروعدش بسته بندی کن بزار فریزر وقتی سوپش پخت ،آخرسر اضافه کن

2728
تو سوپش کره میریزم،هر روزم زردە تخمە مرغ میدم😔😢

میگن هرروز نصف زرده کافیه یا دوروز یه دونه وگرنه زیادیش هم خوب نیس.عزیزم ناراحت نباش خوب میشه ،اگه نمودارش نرماله اصلا ناراحت نباش الان تحرکش زیاد شده و دندونم دراورده بعدا بهتر میشه،من پسرم دوماهه که اصلاشیرخودمو نمیخوره دیگه و شیرخشک هم خیلی کم میخوره،شما میتونی خودت رو هم تقویت کنی تاشیرت مقوی بشه

میگن هرروز نصف زرده کافیه یا دوروز یه دونه وگرنه زیادیش هم خوب نیس.عزیزم ناراحت نباش خوب میشه ،اگه ن ...

ن تو بهداشت گفتن زیره نموداره.....چرا زرده هر روز بدم بده؟؟؟

واسه این تایپک زدم ببینم لیدی میل خوبە بخورم تا شیرم تقویت بشە

ن تو بهداشت گفتن زیره نموداره.....چرا زرده هر روز بدم بده؟؟؟ واسه این تایپک زدم ببینم لیدی میل خوبە ...

دقیقا دلیلشو یادم نمونده ولی دکتر تغذیه میبرم پسرمو اینطوری گفت.راستی بهداشت به من گفته بود آرد هم خوبه برای وزنگیری بچه به سوپش اضافه کنی.درمورد لیدی میل من اطلاعی ندارم عزیزم

2740

شما به نظرم بیشتر به شیرخوردن دخترت توجه کن،چون تا یکسال شیر مهمتره و بچه بیشتر از شیر رشد میکنه ،هم خودتو تقویت کن و هم سعی کن بچت بیستر شیر بخوره تا غذا،همیشه قبل ازغذا بهش شیر بده و بعد ازاون یه کمی که کذشت غذا بده،اینو دکتربه من گفت چون من پسرم شیر نمیخورد ولی غذا خوب میخورد،اما رشد نداشت،ازوقتی غذاسو نصف کردم بااینکه خیلی خوب هم غذا میخورد ،دیگه یه کمی شیر خورد و بهترهم شد،درعوض غذارو کمتر ولی مقوی کردم.

ارد خامو بریزم تو سوپش؟

یادم نمونده چجوری گفتن چون خودم اونموقع ارد نداشتم و اصلا امتحان نکردم،خخخخخ شما بپرس ببین چجوری باید زد،فک‌کنم اگه همون اول توی اب حل کنی و به مواد سوپش اضافه کنی خوب بپزه دیگه

واقعا ممنونم از راهنمایت

خاهش میکنم عزیزم،اصصلا نگراان نباش مطمین باش خوب میشه ،منم خیلی حرص میخوردم مخصوصا که توی فامیل بچه هست ۴ ماه ازپسرمن کوچیکتر ولی چندکیلو سنگییینتر،درسته ادم همش میگه نباید مقایسه کرد ولی ناخوداگاه ادم حرص میخوره،ولی دکتر گفت بچه یکسالگی باید سه برابر وزن تولدش باشه و این خوبه و وقتی بچه تخرکش خوبه و سرحاله جای نگرانی نداره دیگه،شمام که گفتی دخترت مدام تحرک داره پس زیادم جای نگرانی نیس و ایشالا این دوره روهم جبران میکنه.