2737
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید ممکنه بچم اومده باشه تو لگن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره طبیعیه نرمشا و کشش بارداری رو انجام بده. کلاس بارداری برو بهت بگن. طرز نشستن و راه رفتن درستو ه ...

میخوام سزارین کنم دکتر گفته بهم میخواد آمپول بده از هفته اول بارداری هم شیاف مصرف کردم تا الان

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍
2731
وای خدا😁😁😁دختر دیونه شدی؟ بچه که میگن تو لگن دیگه ما اونقدر تو لگن😁

چی نفهمیدم

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍

اون ضربان كه فكر نميكنم به بچه ربطي داشته باشه ولي استراحت كنيد وجاروبرقي چندان خوب نيست  دوران بارداري مواظب خودتون باشيد  ان شاالله چيزي نيست استرس از همه چيز بدتره

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2740
فقط یه سؤالی من وقتی حال و دوتا از خواب هارو جارو میزنم خونمون تموم میشه.... شماچطور😁

نه خواب ما ۳تا است آشپزخونه و قسمت پذیرایی هم موند حالم یه گوششو زدم ترسیدم اگه کامل میزد ۲ساعت بیشتر طول میکشید

کاش میزاشتی شب که شوهرت اومد جارو برقی میکشید ... انشالله که چیز خاصی نیست ...ـ ولی شماکه استراحت ...

یک هفتست بهش میگم همش امروز و فردا میکنه حالم به هم میخوره از کثیفی پز از مو و پرز بود اینور اونور

نه خواب ما ۳تا است آشپزخونه و قسمت پذیرایی هم موند حالم یه گوششو زدم ترسیدم اگه کامل میزد ۲ساعت بیشت ...

ماشاالله خدا بیشترش کنه به ماهم بده از این خونه ها

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
ماشاالله خدا بیشترش کنه به ماهم بده از این خونه ها

انشاالله عزیزم من سوالم چیز دیگه بود توضیح خونه نبود اونجوری گفتم که یعنی تایم روشن بودن جارو رو بگم

بندخدا من ۷ ماهگی دوده گیری پاییز کردم نترس چیزی نمیشه مادرامون بنده خداها تا لحظه ی آخر کار میکرد ...

این دردا طبیعیه؟؟

درد من خیلی شدیده کشاله رانم و ... اصلا گاهی نشستن راه رفتن سخته برام

2706