2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید ممکنه بچم اومده باشه تو لگن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 47 پست
میخوام سزارین کنم دکتر گفته بهم میخواد آمپول بده از هفته اول بارداری هم شیاف مصرف کردم تا الان

سزارین اختیاری؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
انشاالله عزیزم من سوالم چیز دیگه بود توضیح خونه نبود اونجوری گفتم که یعنی تایم روشن بودن جارو رو بگم

میدونم عزیززم ببخشید نباید اینجور میگفتم

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این دردا طبیعیه؟؟ درد من خیلی شدیده کشاله رانم و ... اصلا گاهی نشستن راه رفتن سخته برام

کلا کار خیلی سنگین اشتباهه

مخصوصا اینکه سابقه ی جفت پایین داری

ولی کلا تو بارداری وقتی کار سنگین کنی دردت زیاد میشه

۲-۳ روز استراحت کن

اگه لک دیدی برو دکتر

2728
کلا کار خیلی سنگین اشتباهه مخصوصا اینکه سابقه ی جفت پایین داری ولی کلا تو بارداری وقتی کار سنگین ک ...

باشه عزیزم ممنون این ۲،۳ ماه هم تموم شه من خیلی اذیت شدم از جفت پایین پ اینا خیلی نگران شدم

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍

منم هفته ٢٤ ام

گاهي درداي اينطوري دارم

اما هيچ كاري نميكنم

چون سرويكسم ٣٠ هست

يه هفته ام هست دارم شبي يه شياف استفاده ميكنم

گاهي ميترسم نكنه بچم زود به دنيا بياد

خدا كنه ١٠ هفته اينده زود بگذره

خدايا خودت حافظ پسرم باش
آره عزیزم

کدوم شهری مریم خانوم؟؟

چی شد دکترت راضی شد سز کنه؟

بیمارستان خصوصی فقط سز اختیار میکنن درسته؟؟ببخش میپرسم باردارم خیلی برام مهمه

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

عزیزم منم کارامو خودم میکنم جارو کل خونه طی میزنم و...

چیزی نیس خسته شدی گلم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2740
کدوم شهری مریم خانوم؟؟ چی شد دکترت راضی شد سز کنه؟ بیمارستان خصوصی فقط سز اختیار میکنن درسته؟؟ببخش ...

عزیزم منم خصوصی میرم و مشکلی ندارن واسه سزارین

تهران زایمان میکنم خصوصی بری قبول میکنن اختیاریه هنوز

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍
منم هفته ٢٤ ام گاهي درداي اينطوري دارم اما هيچ كاري نميكنم چون سرويكسم ٣٠ هست يه هفته ام هس ...

طول سرویکستو کی اندازه گرفتی مال منم به احتمال الان ۳۰ باشه یا کمتر تو ۱۵ هفته ۳۱ میلیمتر بودم

طول سرویکستو کی اندازه گرفتی مال منم به احتمال الان ۳۰ باشه یا کمتر تو ۱۵ هفته ۳۱ میلیمتر بودم

تو ١٣ هفته ٣٤ بود تو ١٨ هفته ٣٠ تو ٢٢ هفته هم تكرار كردم ٣٠ بود

خدايا خودت حافظ پسرم باش
عزیزم منم خصوصی میرم و مشکلی ندارن واسه سزارین تهران زایمان میکنم خصوصی بری قبول میکنن اختیاریه هنو ...

ببخش میشه بگی هزینه شو؟😓

ببخشيد تو ١١ هفته ٣٤ بود

کی گرفتی که ۳۰ بوده؟؟ واسه من ۱۵ هفته ۳۱ بود به نظرت الان خیلی کمتر شده؟؟ 

دکتر گفته بین هفته ۲۴،۲۵ برم واسه چکاپ اما طول سرویکسو نگفته

شما کی اندازه گرفتی؟ دکترت چی گفت چیزی نداد؟

ببخش میشه بگی هزینه شو؟😓

عزیزم قبلا یه بار پرسیدم بین ۷ و ۷ خورده ای میشه ۷ تا ۸ میلیون 

البته دکتر ها و ببمارستانها فرق میکنن مثلا نیمه خصوصی اگه بری و دکترت قبول کنه ۳،۳/۵ هم میتونی بدی

من دکترم و بیمارستانی که میرم تو این حدوده اگه تا اون موقع بیشتر نشه

2706