2737
2734
عنوان

کسی بوده شوهرش فیناستراید مصرف کرده باشه و ناخواسته باردار شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 7399 بازدید | 48 پست
سلام شوهر من ۲ماه پیش این قرص رو مصرف کرده فقط ۴تا دونه الان بارداری ناخواسته دارم من ۶هفته هستم به ...

نه عزیزم.فینستاراید 5 مشکل سازه .فیناستاراید 1 اونم 3_4 تا اصلا مشکلی نداره.فیناستاراید 1 رو میگن اگر مرد طولانی تر هم مصرف کنه مشکل پیش نمیاد 

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
 نه هنوز مشخص نشده. جنسیتش چی هستش منم شنیدم خیلی رو جنین پسر تاثیر میذاره خصوصا الت تناسلیش. ...

سلام.شما بچتون به دنیا اومده؟مشکلی نداشت؟

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو هفته هشتم بارداریم . همسرم چند ساله فیناستراید مصرف میکنه بطور ناخواسته باردار شدم منم خیلی ا ...

سلام خانم چي شد توروخدا اگ ديدي جواب بده بچت بدنيا اومد مشكلي نبود

یه روزی میادکه ازنظرخیلیا آدم بدی هستم…چون دیگه جلوشون بیخودی کوتاه نمیام🙃

خانما هركي تجربه داره بگه منم شوهرم قرص فين استرايد ١ميخورد الان باردارم دارم همش گريه ميكنم از استرس و نگراني 😭😭😭😭

2742

خانما اومدم خبر بدم من رفتم دكتر و گفت هيچ مشكلي نيس و نگران نباش قرص اصلا تاثير نميزاره رو شما و ني ني 

دوستان یعنی ۱ خیلی تاثیر رو بچه نداره؟

نه عزیرم.تاثیر نداره

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
2738
نه عزیرم.تاثیر نداره

منم شش ماه فیناگرو ۱  استفاده کردم هفته ایی ۳ بار ولی بعضی وقت ها یادم میرفت کمتر الان یک ماه نمیخورم اقدام به بارداری کردم  برای خانم ها خطرناک تر هست

منم تو هفته هشتم بارداریم . همسرم چند ساله فیناستراید مصرف میکنه بطور ناخواسته باردار شدم منم خیلی ا ...

سلام عزیزم بچتون سالم بود؟ دختره یا پسر؟ منم دقیقا تو همین شرایطم لطفا جواب بدید حتما

سلام عزیزم من الان دقیقااا تو شرایط شما هستم لطفا بگید بچتون سالم بدنیا اومد؟ خیلی استرس دارم خواهشا جواب بدید

خانما هركي تجربه داره بگه منم شوهرم قرص فين استرايد ١ميخورد الان باردارم دارم همش گريه ميكنم از استر ...

سلام عزیزم بچت بدنیا اومد؟ سالم بود؟ منم دقیقا تو شرایط شمام خیلی میترسم لطفا جواب بدید

عزیزم بچت سالم بدنیا اومد؟ منم دقیقا تو شرایط شمام استرس دارم

عزیزم شما پرسیدین از دکتر؟

دکتر امشب برا ریزش موی همسرم تجویزش کرده

تو اقدامیم

میترسم بخوره

یه قلب امیدوار سرزمین معجزه هاست 😍
2706