2752
2734
عنوان

خانمهای باردار

590 بازدید | 13 پست

کیها قرص آهن مصرف میکنن، من از اول مصرف نکردم تقریبا یک دو هفته ای میشه که دکتر برام نوشته و باید ناشتا بخورم ولی جالبیش اینه که من تا حالا که هفته ۳۰ بارداری هستم چیزی به اسم ویار یا تهوع اصلا نداشتم اصلا،

ولی از وقتی که این قرص رو میخورم بعد از یکساعت معدم بهم میریزه و حتما باید بالا بیارم تا آروم بشم نوبت دکتر هم برای دو هفته دیگه دارم نمیدونم چکار کنم یعنی میگم اگه اینجوری باشه که کلا تاثیر قرص از بین میره چرا بخورمش

کسی تجربه داره تو این زمینه لطفا 

متتسفانه قرص اهن حتی واسه کسایی که باردار نیستن هم همینطوری تهوع اوره.....واسه بعضیا نمیسازه 

حال من حال اسیریست که هنگام فرار.....               یادش آمد که کسی منتظرش نیست، نرفت.......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خو قرص اهن باید اخر شب بخوری با یه چیز ویتامین سی دار . یعتی از اول نخوردی چه دیر داده دکتر

نمیدونم آزمایش خون دادم هفته ۲۸ بعد از روی آزمایشم گفت آهن بدنت خیلی کمه

اصلا از قرص آهن متنفرم منم هر سری دکتر داده بعد از دو سه هفته دیگه نتونستم بخورم حالم بد شده ربطی به همراه غذا و شکم خالی و چه موقعی از روز هم واسم نداره کلا میریزم به هم ، من فر فورت گاین داشتم میخوام بگم امروز دکتر عوضش کنه

اصلا از قرص آهن متنفرم منم هر سری دکتر داده بعد از دو سه هفته دیگه نتونستم بخورم حالم بد شده ربطی به ...

پس شما هم اینطوری بودید خیلی بده بعد از خوردنش مزه دهنم کلا عوض میشه و احساس میکنم ماهی خام خوردم یعدش بالا میارم خیلی اذیتم از یکطرف میگم نخورم از یکطرف نگران بچه هستم

من که دیگه دو روزه نمیخورم از دکترت بپرس یه مارک دیگه بده 

متاسفانه دو هفته دیگه نوبت دکتر دارم یعنی کل بارداری گفتم چقدر خوبه ویار ندارم و بارداری خوبی بود برام اذیت نشدم ولی این قرصه الان دو هفتس که معدم رو بهم ریخته همه رو جبران کرد برام