2726
عنوان

آینه قدی

2150 بازدید | 13 پست

بچه ها من میخوام یه آینه قدی بخرم برای خونه م

یه راهروی ورودی دارم شوهرم میگه بخریم بذاریم اونجا ولی من میگم بذاریم اول پذیرایی، نقطه عطف پذیرایی و راهرو

شما اینه قدی تو خونه دارید؟ و اگر دارید نظرتون چیه؟ رو زمین بذارم یا بزنم رو دیوار؟ بچه یک ساله هم دارم

اگه میشه عکس بدین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یا بزن رو جا کفشی آینه رو

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

تو نت سرچ کن: جا کفشی تمام آینه .واست میاره ی طفش یا هردو طرفش کلا آینه داره

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
نازه ولی فکر کنم گرون‌درمیاد اینارو‌کدوم مغازه ها دارن؟ من میخوام از این شیشه بری ها بخرم خودم قاب ...

الان دیگه اکثرا همه جا دارن.بزن تو نت آدرسشو قیمتاشو بپرس.آره فکر میکنم گرونه به خصوص الان کلا شیشه و آینه های خارجی گرون شدن

تو نت سرچ کن: جا کفشی تمام آینه .واست میاره ی طفش یا هردو طرفش کلا آینه داره

عزیزم جاکفشی نمیخوام

فقط اینه قدی

میخوام بدونم از کف زمین بذاری قشنگ تره یا نیم‌متر بالاتر بزنی؟ چون این شیشه بری گفت باید نیم‌متر بالاتر بزنی‌ولی تو عکسا میبینم از کف زمین گذاشتن