2737
2734
عنوان

پارک دوبل

12078 بازدید | 23 پست

کسی میتونه پارک دوبل رو کامل توضیح بده اینکه با کلاچ باید رفت یا گاز هم داد فرمون رو در حالت ایستاده باید چرخوند یا در حین حرکت

نی نی مامان دوست دارم تو بهترین هدیه خدایی. خدایا مواظبش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

هیچ وقت در حالت ایستاده فرمون نچرخون لاستیک سابیده میشه

برا دور دو فرمون اول ک استوپی 

کلاچ میگیری میزنی دنده یک

پات رو حالت الاکلنگی گرفتی رو ترمز و کلاچ گذاشتی ترمز دستی میخوابونی

پات رو از ترمز برمیداری اروم میذاری رو گاز همزمان پای چپتو از کلاچ برمیداری ک ماشین حرکت کنه

همزمان نرم با حرکت ماشین فرمون رو میچرخونی

اول دنده عقب میری بعد از سه گوش چراغای عقب ماشین رو دید بپیچ به سمت شاگرد تا وقتی یه هست تشکیل شه وخودت چراغای عقب ماشین جلویی رو ببینینی بعد همونطور فرمان بچیچ به سمت خودت بعد یواش یواش کلاج شل کن وفرمانو بپیج تا زمانی یه عدد یازده تشکیل شه وقشنگ پشت ماشین باشی 

خدایا امیدم به توست ناامیدم مکن  

دنده روRمیزاری

اندددددکی گاز 

و اندکی کلاچ 

با کلاچ سرعتتو تنظیم میکنی که یهو سرعتت نره بالا 

خیلییی اروم میره عقب با همین وضع

تاااا جاایی که چراغ عقب ماشین کناری رو تو شیشه سه گوش ماشین خودت ببین(اینجا یکم کلاچو بیشتر بگیر که سرعتت کم شه و فرصت کنی فرمونو بچرخونی)

فرمون رو سریعاااااا میچرخونی به راست

وقتی چراغ عقب ماشین کناری رو تو شیشه سمت راستت دیدی

حالا فرمون برعکس(بازم کلاچو پایینتر ببر تا فرصت کی فرمونو پس بگیری)

کلا فرمون در حین حرکت باید چرخیده بشه تو پارک دوبل پا باید کند باشه دست تند تا حرفه ای بشی بعد دیگه پاتم تند😆

وقتی که در منی و نفس می کشم تورا😍دیگر کجای جهان تو را جستجو کنم👨‍👩‍👧‍👦🤩

یادش بخیر تازه داشتم رانندگی میکردم .موقع اومدن توو پارکینگ اونم دنده عقب😱یه دفه کج رفتم سمت دیوار .همونجا ترمز کردم .زنگ زدم به شوهرم .گفت چه جوری راهنمایت کنم ؟خودت راهشو پیدا کن .بالاخره با ضرب و زور گاز دادم اومدم بالا 😂😂

لاحول ولا قوه الا بالله
دنده روRمیزاری اندددددکی گاز  و اندکی کلاچ  با کلاچ سرعتتو تنظیم میکنی که یهو سرعتت نره ...

ممنون توضیحات کامل بود عزیزم من خیلی کارامو سرعتی انجام میدم اصلا نمیدونم آروم یعنی چی😂

نی نی مامان دوست دارم تو بهترین هدیه خدایی. خدایا مواظبش باش
2706