2752
2734
عنوان

دارم منفجر میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 57 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزدلم اون ديگه به خود اون دختري كه ميخواد جواب بده مربوطه بنظرم كسي كه تحصيل كرده و سطح بالا باشه ...

نمی تونم. اخه پسری رو که یه بار بیشتر ندیده که نمیشناسه و پولدار هم که نیست. من از دختره زورم گرفته. چی پیش خودش فکر کرده

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
2731
چون دیگران فقط شوهر داشتنش رو میبینن نه مدرک و تحصیلات و شعور و شخصیت بنابراین نبود هم نبود براشون ...

الان شما مطمئني برادر شوهر استارتر علاوه بر مدرك و تحصيلاتي كه نداره شعور و شخصيت هم نداره؟؟چرا اينجوري حرف ميزنيد اخه

خداياشكرت....❤️ 

الان به جای اینکه خوشحال باشی یه تحصیل کرده و موقعیت دار داره به خانواده شوهرت اضافه میشه داری منفجر میشی؟ 

والله کاملا تابلوعه دوست داشتی خودت فقط تحصیل کرده باشی و الان داری حسودی میکنی.

بازم حسودیت بی مورده

باور کن دست خودم نیست. بدم میاد از خانواده شوهرم. سری قبل هم رفته بودن خاستگاری یه دختر میلیاردر که ارث حسابی بهش رسیده بود. خیلی ناراحت میشم عروس خانواده ای شدم که انقدر مادیات براشون مهمه. فقط سراغ کیس های اینطوری میرن

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
باور کن دست خودم نیست. بدم میاد از خانواده شوهرم. سری قبل هم رفته بودن خاستگاری یه دختر میلیاردر که ...

خودت دختر معرفی کن از دوستات اینا

میشه برای صاحابخونه شدنم یه صلوات بفرستین..ممنون
2706