2737
2734
عنوان

دارم منفجر میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 57 پست
از اون جاریا میشیا..خخخ ولشون کن باو

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

بچه ها انقد زن ستیز نباشید خب این همه آقای دکتر تخصص و فوق تخصص داریم 90%شون زناي بیکار و خانه دار دارن ، بعد یه خانم متخصص زن یه ديپلمه شه چه اشکال داره ؟ همین مورد که مثال زدم خانومه انسانیت طرف براش مهم بود که اون انسانیت و تو نگهبان بیمارستان شون پیدا کرد..  بنظر م اینجور خانوما چون پول و سواد دارن اکثرا صحیح ترین انتخابا رو انجام میدن مث خیلی از دخترا ی معمولی بخاطر پول یارو ازدواج نميکنن

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زماني كه داشتم ازدواج ميكردم تموم فاميل بهمون تيكه مينداختن كه فلاني روستايي هستش و موقعيتشون در حد خانواده ي شما نيست تك دختر هم بودم مخ مامان و بابامو خورده بودن بيچارمون كردن اما الان شوهرم با شخصيتش با زحمتاش طوري خودشو به همه ثابت كررده كه همه حسرت زندگيمونو ميخورن منم هميشه با افتخار از خودشو خانوادش پيش بقيه حرف زدم هيچكس الان نميتونه چرت و پرت بگه.

خداياشكرت....❤️ 

دوست تودم تا کنکور داد زن یه دکتر شد اونم خوشتیپ دوستم خیلی خوشگله چادری با حجاب یکی یه دونه پولدار خانوادا با اصالت الان شوهرش تخصص ارتوپد گرفته خودشم ارشدشو گرفته داره واسه دکترا میخونه

2742
الان به جای اینکه خوشحال باشی یه تحصیل کرده و موقعیت دار داره به خانواده شوهرت اضافه میشه داری منفجر ...

اره واقعا   

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
ربطي ب تحصيلات نداره من دوستم ديپلمس زن ي دكتر شده خيليم خوشبختن يا برعكسش ...بجاي اينكه اون دخ ...

اره. خانواده شوهرم خیلی بدن. خیلی زجرم دادن. دوست نداشتم عروس دیگشون خیلی بالا باشه. 

بچه ها انقد زن ستیز نباشید خب این همه آقای دکتر تخصص و فوق تخصص داریم 90%شون زناي بیکار و خانه دار د ...

والا این فوق تخصصی که من میشناسم پسره تعریفی نداشت زن صیغه میکرد و پیش خودمون متادون میگرفت فقط خوشگل بود

2738
جاریت چاقه ولی کارمنده پسره هم پول داره کار ثابت نداره این به اون در دیگه 

پولدار نیست فقط پس انداز داره در حد مراسم و اینها

من از این زورم میگیره که رفتن سراغ دختری که نه قیافه داره و نه هیکل،  نه موقعیت خانوادگی بالا و فقط شاغله ولی اینها به این دلیل میخوان بگیرنش. 

به نظر من اینقد زندگی سخت شده 

منی که یه خانم هستم اگه مرد بودم حتما زن شاغل میگرفتم 

الانم برادرم  دیپلم داره  من خودم همش بهش میگم حتما شاغل بگیر 

خودش میگه  نمیخوام فردا پولشو تو سرم میزنه 

ولی داداشم خیلی آقا وزحمت کش هست 

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده