2733
2734
عنوان

باشوهرم بحثم شد نمیتونم جلو بغضموبگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 57 پست
من شوهرم اوایل اینجوری بود الان جوری ادبش کردم که حق نداره چیزی به من بگه مثلا من براش غذادرست نمیکر ...

همه ایناروامتحان کردم بهترنشدکه هیچ بدترم شد

شوهرمن عوضیه برا خودش با این چیزا ادب نمیشه

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جای آدمش‌ نذار حالش جا بیاد فک کرده چه گهیه مث شوهر من. سر سفره از شوهرم سوال پرسیدم عین خر جواب ندا ...

مگه کرم داره جواب نمیده من باشم بهش میگم هوییی با توام

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۵.۵ وزن هدف ۶۰
چقدر بحثای منو تو با شوهرامون یکی امشب دایی شوهرم دعوتمون کرده بود بریم رستوران شام شوهرم نیومد گفت ...

دردیکی نیست که یه سربه تاپیکای قبلیم بزن

میفهمی شوهرم چه جونوریه

2742
باحرف زدن هم درست بشو نیس هرچی میگم آخرش بازحرفه خودشومیزنه میگم من اونا ادم حساب نمیکنم غلط میکن ...

درکت میکنم کاملا

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
جای آدمش‌ نذار حالش جا بیاد فک کرده چه گهیه مث شوهر من. سر سفره از شوهرم سوال پرسیدم عین خر جواب ندا ...

همیشه همین جوره؟؟؟

میفهمم چی میگی چون این کار عادت شوهرمنه

استاترانگارداری شوهرمنوتوصیف می کنی.ولی میدونی من دیگه ازش نمی ترسم بخوام یه جایی برم زودترلباساموحاضرمیکنم برنامه ریزی میکنم اینقدجلوش تکرارمیکنم که بفهمه واقعا قضیه جدیه وچیزی نمیگه.ولی واقعادرکت میکنم خیلی سخته خیلی .انشالله خداکمکت کنه 

جان درقدمش کنم که آرام دل است
2740

[QUOTE=75325847]استاترانگارداری شوهرمنوتوصیف می کنی.ولی میدونی من دیگه ازش نمی ترسم بخوام 

هیچ چیزتو زندگی برای انسان از جونش شیرین تر نیست

بخدا شده از دستش روزی هزاربار آرزوی مرگ بکنم

استاترانگارداری شوهرمنوتوصیف می کنی.ولی میدونی من دیگه ازش نمی ترسم بخوام یه جایی برم زودترلباساموحا ...

به عنوان تاپیکای قبلیم نگاه کن میفهمی چی میکشم ازدستش

بخدا تابخوام حرفی به شوهرم بزنم دق مرگ میشم صدبارصداش میکنم تاجلمه ام تموم بشه

دیدی‌ چن تا‌مث خودت هس؟؟؟ پس ول کن گریه نکن. همشون همینن

پُشتـــه دیـــوارِ دلم یـه صدایِ پا 👣میـــاد🐣
[QUOTE=75325847]استاترانگارداری شوهرمنوتوصیف می کنی.ولی میدونی من دیگه ازش نمی ترسم بخوام  هیچ ...

باورکن اگه بخوام بهت بگم سراین قضیه هاچه زجرایی که کشیدم چقدگریه کردم خودش یه داستان میشه امافقط میشه تحمل کردوصبر .

جان درقدمش کنم که آرام دل است
استاترانگارداری شوهرمنوتوصیف می کنی.ولی میدونی من دیگه ازش نمی ترسم بخوام یه جایی برم زودترلباساموحا ...

من اگه یه ماه قبلتر هم حاضربشم هزاربارم بگم بازم نمیذاره

2706