2752
2734

سلام خواهرای گلم تو را خدا اگه ذکری دعایی نذری میدونین بهم یاد بدین بعد از هشت سال کار و تلاش با هزاران امید و آرزو امروز رفتیم دنبال خونه بگردیم شب ناامید و افسرده برگشتم قیمت ها بالاس  نمیتونم با پولم ی خونه خوب و مناسب پیدا کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

وَمَن يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا (2وَيَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ ۚ وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ۚ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ ۚ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا (3

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅
وَمَن يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا  ( 2 )  وَيَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَح ...

من هرروز هرچی تونستم خوندم خدا هم پول خونه رو از جایی که فکرشو نمیکردیم رسوند

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅
2740
روضه  حضرت مسلم روزهای شنبه گوش بده ،تا هفت شنبه میگن خوبه

منم روز شنبه روضه اش انداختم انشاالله که جواب بگیرم همه دوستان گل هم که خونه میخوان صاحبخونه بشن🙏

خداجون واسه همه چی شکرت