2733
2734
عنوان

شب عیده عیدی چی دوست داری بهتون بدن ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 50 پست
انشا الله همه مریضا خوب شن  منتظرا سال دیگه نی نی شون بغلشون باشه و همه بیکارا کار خوب پیدا ک ...

خیلی عالی ..

آمین یا رب العالمین

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
خدا رحمتش کنه .اقاتونم خوب کاری کرده  بدون سر و صدا بوده و یه بار پیش میاد نینی دندون در بیاره ...

چون افریتس.و من خیلی اوایل از خونواده شوهر زجر کشیدم و هنوز از طرف شوهرم ناراحتم.ولی چون این خانم افریته ازدواج نکرده.دلم میخاد همونفدر ک من تو زندگی زجر کشیدم سرش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول بده یک میلیارد بده حالا تا باز بعدا بیام بگم😄

ریال یا تومان 😁😂

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

اول از همه سلامتی و عاقبت بخیر برای خودم و خانواده ام و همه مردممم

دوم اینکه مبخوام امسال  کمک کنن که بتونم شاغل بشم

و دوم اینکه خدا به حق حضرت محمد و به مادرشون قسم میدم که یک‌پسر سالم و صالح بهم بدن

این دوتا در حال حاضر بزرگترین ارزوهای دنیایی من هستن

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
2731
چون افریتس.و من خیلی اوایل از خونواده شوهر زجر کشیدم و هنوز از طرف شوهرم ناراحتم.ولی چون این خانم اف ...

اینو بدون این دنیا گرده و هر کاری کنی برمیگرده به خودت و من تجربه چند موردشو داشتم . هنوز دور اون نرسیده  ممکنه زجراش بدتر از شما بشه ولی شما چیزای خوب بخواه تا خوبی برات بیاد 

اول از همه سلامتی و عاقبت بخیر برای خودم و خانواده ام و همه مردممم دوم اینکه مبخوام امسال   ...

رسول مهربونیا عیدی تو بده الهی

نامزد کار پیدا کنه

از ته ته دلم میگم

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

دوست دارم خدا آرامشو به زندگیم هدیه بده

میدونین بچه ها تاالان که عروسی نگرفته بودم بحث سر مراسم و اینا بود الان که تموم شده مامانم اینا مدام میگن فلان بود بهمان بود دیگه خسته شدم

امشب زنگ زد یعالمه چیز بار خودمو و شوهرم کرد ریگه نمیدونم چیکار کنم😢😢😢

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇
2738
برام هيچي با ارزش تر از محبت و عشق نيست  و ميخام فقط آشتي كنيم با نامزدم و قدرهمو بدونيم

پسر آمنه ...پیامبر  رحمت دعاتو براورده کنه الهی 

سلامتی

جاجت رواییم ک ختم میشه ب ارامشم 

هیچوقت دیگران رو قضاوت نکنید____سرنوشت انقد دنبالتون میکنه تا توی یه کوچه بن بست شمارو تو همون شرایطقرار بده🤐دیدم ک میگم.  ___________خدایا بخاطره تمام معجزات زندگیم شکر❤❤❤💓💓💓💓💓💓

بارداریم خوب پیش بره،بچم سالم سالم باشه همین

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 
دوست دارم خدا آرامشو به زندگیم هدیه بده میدونین بچه ها تاالان که عروسی نگرفته بودم بحث سر مراسم و ا ...

ای جان صبور باش آرامش میاد تو زندگیت ...  حرف همیشه هست ..

با خودت بگو این نیز بگذرد

2706