2410
2553
عنوان

شب عیده عیدی چی دوست داری بهتون بدن ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوس دارم شوهرم رابطش بامادرم خوب بشه ومنوببروبیاره واین ماه دیگه پریودنشم ومامان شده باشم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
امروز تولدم هست🎂🎂🎂😉🎂❤❤❤ عید همه مبارک،❤❤❤❤

مبارک باشه عزیزم ..120 ساله بشی و به ارزوهای قشنگت برسی خانمی 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2456
2714
دوس دارم شوهرم رابطش بامادرم خوب بشه ومنوببروبیاره واین ماه دیگه پریودنشم ومامان شده باشم

حق میدم واسه آدم سخته دوتا از عزیزاش باهم مشکل داشته باشن منم تو این شرایط قرار گرفته بودم ..ان شالله مهر و محبت بینشون ایجاد میشه شب عید هم هست اقاتو راضی کن برین خونه مامانت اینا با یه جعبه شیرینی یا زنگ بزنید تلفنی تبریک بگین

خبر مامان شدنتو میخوام ببینم حتما بیای بگی که عیدی تو گرفتی 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
سلامتی‌.ونی‌نی‌میخام

بهش میرسی هم تن سالم هم نینی سالم و خوشجل

فقط مادرشوهرم دست از عذاب دادنم بكشه....التماس دعاى مخصوص خواهران

حكايت از چه كنم؟؟ شكايت از كه كنم؟؟ كه خود به دست خود آتش بر دلِ خون شده ىِ نگران زده ام.....بر موجِ غم نشسته منم/ بر زورقِ شكسته منم اى ناخداىِ عالم.....تا نامِ من رقم زده شد/ يكباره مُهرِ غم زده شد بر سرنوشتِ عالم!!!
حق میدم واسه آدم سخته دوتا از عزیزاش باهم مشکل داشته باشن منم تو این شرایط قرار گرفته بودم ..ان شالل ...

اره خیلی سخته رابطشون خراب ترازاونیه که فکرکنی عزیزم

انشاا...تااخرهفته خبرشومیااااارم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
من ک پدر جاریم فوت شده.امروز شوهرم کیک دندونی برای دخترم گرفته..بدون جشن و مراسم.خواهرشوهرم پیام داد ...

خدا رحمتش کنه .اقاتونم خوب کاری کرده  بدون سر و صدا بوده و یه بار پیش میاد نینی دندون در بیاره .

بخواه خدا عاقلش کنه خانومی .همیشه شاد باشید

یه بغل محکم😄

آخ چقد قانع❤😍

2706