2726
عنوان

شب عیده عیدی چی دوست داری بهتون بدن ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 50 پست

سلامتی خانوادم و موفقیت خودم و دوستام 

عید همه مباااااارک 

+ یه آهنگ ساختم اسمشم گذاشتم زندگی :))                _ ولی اینکه صدای خنده های منه...                           + دقیقا :)
سلامتی خانوادم و موفقیت خودم و دوستام    عید همه مباااااارک

عید شما هم مبااارک 

به امید موفقیت هر چی بیشتر 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینو میخوام😍😍

من ازش فراری ام 😂😂بدجور محکمه آخه .

ولی خدا نصیبتون کنه دیگه نگید 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
اینو بدون این دنیا گرده و هر کاری کنی برمیگرده به خودت و من تجربه چند موردشو داشتم . هنوز دور اون نر ...

من جز ارزوهام بود.ولی قبل اون کسای ک من و اذیت کردن و بازی دادن خدا خودش بدترین بلاهاسرشون بیاره.ک بدونن بخاطر ازار منه.و بیان ازم حلالیت بطلبن وبگم نمیبخشم

2728
اینو بدون این دنیا گرده و هر کاری کنی برمیگرده به خودت و من تجربه چند موردشو داشتم . هنوز دور اون نر ...

انشاله ب ارزوهاتون و چیزهای ک تو امضاتون نوشتین ب حق محمد و ال محمد ک برسین

من ازش فراری ام 😂😂بدجور محکمه آخه . ولی خدا نصیبتون کنه دیگه نگید 

جووون 😃 محکمشم دوس دارم😍

آیا هنوز نیاموختی که اگر همه عالم قصد ضرر رساندن به تو را داشته باشند و "خدا نخواهد" نمیتوانند! توکل کن و دل به حکمتش بسپار.