2737
2734
عنوان

داشتن علائم پریود در شیردهی

11218 بازدید | 32 پست

خانما من 10 ماهه زایمان کردم و 4 ماهه که پریود میشم و توی این 4 ماه سر موعد میشدم ولی این. ماه سه روزه که عقب انداختم و تمام علائم پریودی رو دارم انکار همش میخوام بشم ولی خبری نیست

صبح بی بی چک زدم منفی بود

خیلی استرس دارم 

شمام اینطوری شدید در شیردهی

👨‍👩‍👧
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یعنی علائم داشتید ولی نمیشدین؟ اخه چرا پس ماههای قبل مرتب بوده امروز انقدر که استرس داشتم حالت تهو ...

بخاطر بالا پایین شدن هورمونا هست تو شیردهی 

منم چند روز عقب مینداختم با همون درد ولی میشدم 

من خدا را در دستان کوچک تو دیدم ...🙏🏻
2742

تاوقتی هورمون پرولاکتین (هورمون شیردهی)  تو بدنت هست پریود ها هم نامنظم میشه...اصن در کل اونایی ک شیر هم نمیدن و پرولاکتین بالایی دارن پریود نمیشن و دیر باروری دارن

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2740
منم یازده ماه بعد زایمان اینطوری شدم ده روز تاخیر داشتم قبلش منظم بود الانم منظمه همون یبار که خیلی ...

اره منم دقیقا همه علائمم مثل حاملگیم هست واسه همین خیلی میترسم

خدا کنه پریود شم از این استرس و درد راحت شم

👨‍👩‍👧
اره منم دقیقا همه علائمم مثل حاملگیم هست واسه همین خیلی میترسم خدا کنه پریود شم از این استرس و درد ...

اگه بی بی گذاشتی و مطمئنی باردار نیستی 

پیاز بگیر تو دو تا لیوان اب بجوشون وقتی رسید به یه لیوان خاموش کن و اب پیاز رو بخور

پیاز زرد با پوستش فقط یه لایه پوست روییش که کثیفه دور بنداز

اگه بی بی گذاشتی و مطمئنی باردار نیستی  پیاز بگیر تو دو تا لیوان اب بجوشون وقتی سید به یه لیوا ...

اره بی بی منفی بود دیگه نمیدونم والا

امروز صبحم زعفران و دارچین و هر چی تو خونه بود دم کردم خوردم،باشه اینم امتحان میکنم

،شما یادته چه قدر طول کشید که پریود بشی همون موقعی که عقب انداختینو منظورمه

👨‍👩‍👧
اره بی بی منفی بود دیگه نمیدونم والا امروز صبحم زعفران و دارچین و هر چی تو خونه بود دم کردم خوردم،ب ...

منم زعفران و دارچین و سیاهدانه و تخم جعفری وخیلی چیزارو امتحان کردم ولی اخرش با اب پیاز مشکلم حل شدپیاز رو خوردم فرداش پریود شدم

ده روز تاخیر داشتم

الینا جون پریود شدی ؟

نه عزیزم هنوز نشدم اتفاقا میخوام امشب دوباره همون پیاز که گفتیو بخورم شاید اوندفعه پیازش کوچیک بوده، امروزم بی بی زدم بازم منفی بود

فردا هم میخوام برم دکتر شاید دوباره تیروعیدم عود کرده

👨‍👩‍👧
2706