2733
2734
عنوان

سردرد تنشی دارم و یک دنیا استرس ....

1257 بازدید | 4 پست
سلام دوست جونا شبتون بخیر من زندگی پر فراز و نشیبی داشتم. الان به آرامش نسبی رسیدم ولی انگار تاثیر اضطراب های سال های قبل دارن کم کم آشکار می شن توی زندگیم.... مدتی سردرد مبهمی در دو طرف سرم داشتم. خیلی نگرانم کرده بود، درد اصلاً شدید نبود و با استرس بیشتر می شد. رفتم دکتر و بهم سی تی اسکن داد. مغزم و سینوس کاملاً سالم بود. دکتر گفت مدل سردردت اضرابیع که البته راست می گه چون تو مواقع اضطراب شدید می شه و حتی به مسکن هم پاسخ نمی ده...:( واقعاً ناراحتم از این بابت....به نظرتون چی کار کنم؟ مشاور می رم. اونم می گه اضطراب داری باید به مرور خوب شی
عزیزم چاره اش آرامش هست، ورزش کن، خودتو نباز، هرکسی تو زندگی بعد از یه دوره سخت ممکنه این حالاتو پیدا کنه، به خودت و تواناییهات فکرکن، ورزش رو از یاد نبر، مطمئن باش با خواست خودت خوب میشی
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مانیا جونم منو میشناشی؟ دلم برات یک ذره شده. حال و روزت خوبه؟ یکم دلداریم بده.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728