2737
2734

کسی بوده که با خونریزی شبیه پریود،ولی مقدار متوسط،بچه اش مونده باشه؟من شاغلم و مرخصی هم ندارم اصلا.نمیتونم استراحت مطلق داشته باشم.از چندروز پیش لک بینی های خیلی کم داشتم.حالا مثل پریود شده.دکتر شیاف پروژسترون داده.ولی کم نکرده خونریزیم رو.کسی تجربه مشابه داشته؟

وَمَن يَقْنَطُ مِن رَّحْمَةِ رَبِّهِ إِلَّا الضَّالُّونَ.کیست که مایوس شود از رحمت پروردگارش بجز گمراهان.سوره حجر آیه 56.

باید سونو بدی

اگه میتونی مرخصی بگیر

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم فقط باید لستراحت مطلق باشی حتی حمومم نرو چ برسه سرکار وگرن شدیدتر میشه ها

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2731

بعدم خونریزی شدید ک شیاف نمیدن سریعا امپول میدن چنتا در روز و استراحت مطلق..بعد تو رفتی سرکار اخه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

باید بجای شیاف امپول بزنی و استراحت مطلق بشی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2740

متاستفانه منم خون ریزی داشتم و در عرض دوروز فرشتمو از دست دادم هرچی سریع تر برو دکتر سر سری نگیر

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
انشالله خدا برات نگهش داره ..عزیزم میشه بپرسم چند هفته ای؟ قلبش تشکیل شده؟

فک کنم 8هفته ام.رفتم دکتر گفت ساک منظم و نرماله.ولی جنین نمیبینم.باید 12روز دیگه بری سونو واژینال.

وَمَن يَقْنَطُ مِن رَّحْمَةِ رَبِّهِ إِلَّا الضَّالُّونَ.کیست که مایوس شود از رحمت پروردگارش بجز گمراهان.سوره حجر آیه 56.
باید بجای شیاف امپول بزنی و استراحت مطلق بشی

چه آمپولی؟

فک کنم 8هفته ام.رفتم دکتر گفت ساک منظم و نرماله.ولی جنین نمیبینم.باید 12روز دیگه بری سونو واژینال.

یعنی جنینی تو رحمتون ندین 

بادل پاکتون برای باردارشدنم دوتا صلوات بفرستین ممنون انشالله هرچی از خدا میخوای ب دل پاکت ببخشه