2733
2734
عنوان

بارداری

147 بازدید | 15 پست

سلام دوسه تان من باردارم یازده هفته ودوروز.بارداری دوممه دفعه اول ب خاطراختلال ژنتیکی سقط کردم درسیزده هفتگی.الان ی باردیروز ی بارم امروزدست راستم خواب رفته ازچی میتونه باشه؟خواهشاج بدید

دیگ.بارداری که شروع بشه از اولش تا اخرش تمام.بدنت شروع میکنه بخ خاب رفتن کم کم میرسه به پاهات طبیعیه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بابا من از گرفتگی رگ گردن و پا و.. از خواب میپرم خ طبیعیه  فقط من رو تکوناش حساسم ک خیلیا بیخی ...

فعلامونده تاتکوناش بزارخان اولوردکنم غربالگریهارومیگم بعدش ب تکوناشم میرسم.دعاکن بچم سالم باشه دوازده آذرغربالگری دارم استرس دارم

فعلامونده تاتکوناش بزارخان اولوردکنم غربالگریهارومیگم بعدش ب تکوناشم میرسم.دعاکن بچم سالم باشه دوازد ...

انشالله بسلامتی گلم منم عصر میخام نوبت بگیرم برا ۱۲ اذر

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
فعلامونده تاتکوناش بزارخان اولوردکنم غربالگریهارومیگم بعدش ب تکوناشم میرسم.دعاکن بچم سالم باشه دوازد ...

اخی عزیزم انشالله سلامته یس بخون

من خ یس میخوندم برای قلبش برای غربالگریااش 

انار بخور روش یس بخون

من خوشحالم چون خدا همیشه هوای منو داره
غربالگری میری؟

اره عزیزم.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706