2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500326 بازدید | 57001 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چقدر عااالیییی😍😍😍😍انشالله روز خودت عزیزم به زودیه زود🌹

ممنونم فاطمه جونمممم.چوب خط باردارا فامیلمون پر شده .فک کنم با من تکمیل بشه 😍😍 خواهرم .خاله م .دختر خاله م الانم زن پسر عمه م.جاری خواهرم

خواهر شوهرم.

خدایا شکرت😍😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
2728
ممنونم عزیزم به دعاتون احتیاج دارم.فردا با باباش حرف می زنم

انشالله عزیز دلم این قضیه هم به خوبی حل میشه .تو ذهن خودت بزرگش نکن .توکل کن به خدا انشالله هر چی خیر و صلاحه پیش بیاد واست😘😘😘

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
ببین به کجاااش فکر کردی دریا 😠😠😠😠😠😠😠 بستی ولی پری شدی فلان بهمدان 😬😬😬 تو اون دعا رو میبندی ...

راس میگیا من ببندم که دیگه پری نمیاد.اصلا حواسم نبود😁😂

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
😁الان دارم میرم بیرون اما سعی میکنم حتما امشب بنویسمو بفرستم

فاطمه جون بگو این ماه چه روزایی اقدام کردید.علایمت چی بود و از کی شروع شد.خیلی خودتو اذیت نکن.مختصر بگو کافیه.قربونت😘😘😘😘😘😘😘

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
واقعا خداروشکر .خیلی ذوق کردم ک فهمبدم‌بارداره و خوشحال شدم تونستم با معجزه شکرگزاری اشناش کنم 😍

خداروشکر انشالله روزی خودت😍😍

افروز جان چی رو براش میفرستادی?!مگه اینجوری نیست که هرشب قبل خواب خداروشکر کنیم که سلامتیم?!چیز دیگه ای هم هست به منم بگید😍🙏😘

2740
خداروشکر انشالله روزی خودت😍😍 افروز جان چی رو براش میفرستادی?!مگه اینجوری نیست که هرشب قبل خواب خد ...

سلامممم به همگی خوبید مهربووووون های من 😍😍😍😍

وای چقد دلم براتون تنگ شده بود ❤️❤️❤️❤️

دریا جونم خوبی خوشگلم 😘😘😘😘

مامان ها چطورید خوبید؟سمیتاجونم خوبی ؟ماعده جان الان تو یه تایپک پیام هات دیدم کلی ذوق کردم رفتی بیمارستانت رو دیدی😍😍😍

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
سلامممم به همگی خوبید مهربووووون های من 😍😍😍😍 وای چقد دلم براتون تنگ شده بود ❤️❤️❤️❤️ دریا جونم ...

به سلام ستاره سهیل

چطوری؟ 

پسرت خوبه؟ 

من خوبم ممنون. آره رفتم دیدم واقعا پر از حس و حال خوب شدم😍😍😍دیگه الان میدونم کجا قراره زایمان کنم🙊🙊

سلامممم به همگی خوبید مهربووووون های من 😍😍😍😍 وای چقد دلم براتون تنگ شده بود ❤️❤️❤️❤️ دریا جونم ...

سلام قربونت برم خوبی?گل پسرت خوبه?منم دلم تنگ شده بود برات عزیزم😍😍😍😘😘😘

الان یه خبر خوب شنیدم اینقد خوشحالم.خواهرشوهرم 40سالشه تازه یک ساله ازدواج کرده.الان شنیدم باردار شده.😍😍😍😍😍😍😍😍😍وااااای بچه هامون همسن میشن😍😍😍😍چقد خوبه

به سلام ستاره سهیل چطوری؟  پسرت خوبه؟  من خوبم ممنون. آره رفتم دیدم واقعا پر از حس و حا ...

قربونت برم گل دخترت چطوره؟راستی جدیدا سونو نرفتی؟؟

چقد عاااالی ❤️❤️😍😍😍

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
سلام قربونت برم خوبی?گل پسرت خوبه?منم دلم تنگ شده بود برات عزیزم😍😍😍😘😘😘 الان یه خبر خوب شنیدم ...

قربونت برم خاله دریا پسرمم خوبه 😍😍😍😍😍الهی هزار مرتبه شکرت 😍😍😍😍خاله منم ۴۲سالشه  یبار ناخواسته باردار شد متاسفانه ۹ماهگی بخاطر فشار از دست داد نی نی رو ولی دوباره باردار شد الان یه دختر ۸ماهه داره که مثل فرشته ها میمونه 😍😍😍

خوبه ممنون نه، چهارشنبه نوبت سونو دارم دقیقا روز تولد 29 سالگیم🙂 تو چی رفتی سونو؟ پسرت چند کیلوئ ...

ای جاااانم تولدت مبارک باشه ❤️❤️❤️❤️💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

اره من ۲۹هفته رفتم سونو وزن نی نی رو گفت ۱کیلو۴۰۰گرم ❤️

2706