2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500082 بازدید | 57001 پست
۳۰؟  تو مامان شدی ویاناااااای خاله جون اومده  جانمی اووووووووووووفه ایییییی چه خبری&nbs ...

قربونت برم عزیزم . اما هنوز معلوم نیست وروجک خودشو نشون نداد .🤣🤣🤣

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
ببین ویانا جان این از بچه های نی نی سایت بود که عکیشو برات گذاشتم. میگه ۱۵روز بعداز پری نشدن نشون دا ...

اخ اخ من همیشه میگفتم دوست دارم غافلگیر بشم بعد پری عقب انداختن  طولانی بشم بعد بفهمم ذوق مرگ بشم . البته ب بخش بلاتکلیفی و دواپسیش فکر نکرده بود 😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم عزیزم . اما هنوز معلوم نیست وروجک خودشو نشون نداد .🤣🤣🤣

نگران نباش عزیزم ،خدا دیده. تو صبرت زیاد خواسته امتحانت کنه ببینه ایمانت نسبت بهش کم میشه یا بازم محکم تر از قبل بهش توکل میکنی  و ۵روز دیگه دوباره میری آزمایش 💪💪💪💪💪💪💪

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 

ی هفته قبل موعدم علایم تخمک گذاری داشتم فکر میکردم علایم پریه . منتظرم خدا ب بهترین شکل منو غافلگیر کنه و ویانا رو بهم بده 

2728

[QUOTE=94218518]نگران نباش عزیزم ،خدا دیده. تو صبرت زیاد خواسته امتحانت کنه ببینه ایمانت نسبت بهش کم میشه یا بازم مح ...[/QUOTE

ان شالله با دعای شما عزیزان چشم و دلم روشن بشه 

ی هفته قبل موعدم علایم تخمک گذاری داشتم فکر میکردم علایم پریه . منتظرم خدا ب بهترین شکل منو غافلگیر ...

داره هردفعه با منفی شدن غافلگیرت میکنه و میگه تا تو باشی نسنجیده فکرنکنی که بخای در طولانی مدت غافگیر و ذوق مرگ بشی، عزیزم تا ۵روز بعدی آزمایش همچنان منو تحمل کن چون هرلحظه میگم برو آزمایش برو آزمایش چرا ۵روز نمیگذره ،😂😂😂

میبینی چه کم طاقتم 😍😍

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
داره هردفعه با منفی شدن غافلگیرت میکنه و میگه تا تو باشی نسنجیده فکرنکنی که بخای در طولانی مدت غافگی ...

قربونت برم هانیه جون . واقعا بعضی موقعه ها  احمقانه فکر میکنم 😞

اما ی هفته دیگه میرم ک قشنگ بزرگ شده باشه . 

فکر کنم نفخ کرده ک ی طرف دلم باد کرده 🤣🤣🤣

2738
قربونت برم هانیه جون . واقعا بعضی موقعه ها  احمقانه فکر میکنم 😞 اما ی هفته دیگه میرم ک قشنگ ب ...

ان شالله همیشه مثل الانت باروحیه و قوی باشی و هچنین صبور💪💪

درسته سخته اون جوابو گرفتی اما خودتون نبودید وقتی من گفتم خسته شدم دعوام کردید که تو این تایپیک غم و اندوه نداریم و امیدمونو از دست نمیدیم 

پس توام ناراحت نباش درست مثل همون حرفی که قبلا زدی کاینات داره برات انجامش میده عزیزم

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

پیکا جان اسم شما چیه و.چند وقته اقدامی؟

ان شالله همیشه مثل الانت باروحیه و قوی باشی و هچنین صبور💪💪 درسته سخته اون جوابو گرفتی اما خودتون ...

بله بله و ب بهترین شکل ممکن بهم هدیه ش میده 

بله بله و ب بهترین شکل ممکن بهم هدیه ش میده 

من تاحالا به این فکرنکردم که خدا چجوری میخاد دخترمو بهم بده ،فقط گفتم دختر میخام 

خیلی قشنگه که شما به اون قسمتاشم فکرکردی 😍😍😘😘

بهتره منم فکر کنم 😏😏😏😏😏😏

سلام من تازه وارد نی نی سایت شدم و اومدم تایپیکتون من خیلی وقته اقداممه خدا کنه این ماه مامان شم&nbs ...

خوش اومدی عزیزم،ان شالله که بزودی مامان میشی😍😍

2706