2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500584 بازدید | 57001 پست
من تاحالا به این فکرنکردم که خدا چجوری میخاد دخترمو بهم بده ،فقط گفتم دختر میخام  خیلی قشنگه ک ...

سلام

خوبی؟ 

میدونی من هیچ وقت به این فکر نکردم که دختر میخوام یا پسر. بعد از سقطم و آشنایی با این تاپیک به تنها چیزی که فکر میکردم و باور داشتم اتفاق میفته این بود:

پسرداییم قرار بود عروسیش مرداد یا شهریور باشه و من مدام تو دلم میگفتم مطمئنم که تو عروسی پسرداییم 7ماهه یا 8 ماهه باردارم و انقدر مطمئن بودم که مدام دنبال لباس مجلسی های بارداری میگشتم تا یه لباس ساده و شیک بارداری پیدا کنم

همه مخصوصا مادرم و خواهرم میگفتن حالا تو اول حامله شو بعد دنبال این لباسا بگرد، منم اصرار میکردم که من مطمئنم اون موقع باردارم. ووقتی که باردار شدم و 3ماهم تموم شد به مامانم و خواهرم گفتم دیدین من برای عروسی پسردایی 7 ماه یا 8 ماهم میشه؟ 

ولی خب پسرداییم عروسیشو انداخت آبان ماه😂😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
سلام خوبی؟  میدونی من هیچ وقت به این فکر نکردم که دختر میخوام یا پسر. بعد از سقطم و آشنایی با ...

منم از هفته پیش که فهمیدم تو فروردین عروسی یدونه دختردایی همسرمه به خواهرشوهرم گفتم حالا عروسی مونا من با شکم چجوری برم برقصم اونم خندیدبه شوخی  گفت تو فقط شیک کن بیا بشین من جات میرقصم (ناخوداگاه این اومد توذهنم وگفتم )من خودم یدونه عروسم ۵ساله عروسی کردم و امسال تصمیم به بارداری گرفتم فعلا که۹ماهه منتظرم و کسی نمیدونه جز مامان خودم 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
منم از هفته پیش که فهمیدم تو فروردین عروسی یدونه دختردایی همسرمه بگه خواهرشوهرم گفتم حتلا عروسی مونا ...

منم کسی نمیدونست تو اقدامم جز مامانم

بعد از دومین سقطم دیگه مادرم گفت من نمیتونم حرف و تیکه های فامیلو به تو تحمل کنم، هرکی پرسید تو بارداری یا نه میگم که 2بار باردار شدی و متاسفانه سقط شد. 

خلاصه این شد که دیگه همه فهمیدن من میخواستمو تو اقدام بودمو اینجوری شد. دیگه بعد از اون هیچ کس به خودش اجازه نداد ازم بپرسه چی کار میکنم یا کی دوباره میخوام اقدام کنم

فقط مادربزرگم میپرسید ازم که دکتر تا کی بهت اجازه نداده که اقدام. کنی

وقتی باردار شدم و به مادربزرگ پدربزرگم خبرشو دادم، پدربزرگم یه حرفی بهم زد که از صدتا تبریک برام قشنگتر بود

بهم گفت اگه قرار بود یک سال دیگه زنده باشم، با این خبری که الان دادی 10 سال دیگه زندگی میکنم😍😢

چون من تنها نوه شون بودم که توی ازدواج کرده ها بعد 6سال عروسی بچه نداشتم

منم کسی نمیدونست تو اقدامم جز مامانم بعد از دومین سقطم دیگه مادرم گفت من نمیتونم حرف و تیکه های فام ...

الهی عزیزم ان شالله همیشه سایه ش بالا سرتون باشه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2738
سلام مامانای خوشگل چرامن آزمایش دادم فقط زده بود منفی بتا نداشت که

حتما تیتر بتا نداده بودید من خودم خواستم تیتر بدم .ازمایشگاه سر خیابونمون گفت چون بی بی ت مثبت نشده بهتر فقط ازمایش بتا بدی ببینه مثبت میشه یا نه بعد مثبت شدن تیتر بدی . منم قبول نکردم رفتم ی ازمایشگاه دیگه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2706