2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500193 بازدید | 57001 پست
آخه ما تقریبا یک سال و نیم پیش خونه خریدیم و بابتش وام گرفتیم و داریم قسط میدیم واسه همین یهو دستمو ...

وای الهی شکر که خونه خریدین مبارکتون باشه همین سقف بالاسرتون به دنیا می ارزه

ایشالله وسایل نی نی هم خالقش یه جوری جور میکنه که خودتونم باورتون نمیشه از کجا اومد🥰🥰😍

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
اصلا خیلی کار اشتباهیه آدم دختر بزرگ کنه بعد که می خواد شوهرش بده جهاز میده انگار به طرف میگه بیا دخ ...

حالا من با جهیزیه مشکلی ندارم بالاخره دوطرف دارن تلاش میکنن برای تامین زندگی بچه هاشون ولی سیسمونی خیلی بی ربطه به خانواده دختر بچه مال پسره همیشه بعد سیسمونیش با خانواده دختر 🤨🤨🤔کی این رسم و گذاشت اخه

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا خیلی کار اشتباهیه آدم دختر بزرگ کنه بعد که می خواد شوهرش بده جهاز میده انگار به طرف میگه بیا دخ ...

وای وای آره

من از مهریه ام بدم میاد

میان چونه میزنن که نه 500 تا زیاده بکنیدش 400 تا

انگار دارن میز میخرن

من واسه همین با شوهرم بحثم شد سر سیسمونی دیگه

گفتم اگه پس خانواده من بخوان پول سیسمونی بدن هم خودت هم خانواده ات باید سر زایمان بهم طلا بدین

حالا من با جهیزیه مشکلی ندارم بالاخره دوطرف دارن تلاش میکنن برای تامین زندگی بچه هاشون ولی سیسمونی خ ...

به خدا منم نمیدونم

تو این رسمای ایرانی رسما فقط خانواده دختر داره سرویس میشه از بس همه چی هزینه اش با این بیچاره هاست

2731
حالا من با جهیزیه مشکلی ندارم بالاخره دوطرف دارن تلاش میکنن برای تامین زندگی بچه هاشون ولی سیسمونی خ ...

من ک جهاز برون نذاشتم بگیرن . بعد عروسی امدن دیدن . اصلا ازین رسمای بیخودی خوشم نمیاد . یکی از فامیلای همسرم جهازبرون گرفت . بنده خداها وضعشون معمولی بود خانواده داماد خیلی توقعی بودن . ب عالم و ادم بدهکار شدن تا جهاز بدن . چون نتونستن بدهیشون رو ب موقع بدن کلا رابطه شون رو باهمه قطع کردن . بابای عروس بنا س بنده خدا هر روزم سرکاره حتی تو عید . 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘

سیسمونی هم فقط در حد نیاز بچه م میگیرم اصلا هم مراسم نمیگیرم . خودم از قبل پول  برای سیسمونی جمع کردم چون خواهرمم تو اقدامه میدونم مامانم نمیتونه دوتا سیسمونی بده . باید این رسمای مسخره و کمر شکن  رو کم کم برداریم 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘

ننه بدبخت همه دردا تحمل می کنه فامیل بابا میدارن رو بَچُو 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
2738
من و همسرم هم تصمیم گرفتیم هر وقت خدا بهمون بچه داد خودمون سیسمونی بخریم نه خانواده ها❤

من موافقم 

سیسمونی رو دوست دارم خودم بخرم 

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
وای وای آره من از مهریه ام بدم میاد میان چونه میزنن که نه 500 تا زیاده بکنیدش 400 تا انگار دارن م ...

ارزش دختر به میزان مهریه نیست اصلا هیچی قابل قیاس با یه خانم نیست چه برسه پول 

خوب کاری می کنی 

منم از همین الان با همسرم به توافق رسیدم سیسمونی بچم نصف نصف خانواده اش هم حق دخالت نداشته باشن 

من ک جهاز برون نذاشتم بگیرن . بعد عروسی امدن دیدن . اصلا ازین رسمای بیخودی خوشم نمیاد . یکی از فامیل ...

آخی الهی   انگار خوشبختی تو ای چیزاس 

سیسمونی هم فقط در حد نیاز بچه م میگیرم اصلا هم مراسم نمیگیرم . خودم از قبل پول  برای سیسمونی جم ...

تو کرمانشاه هر کسی به اندازه وسع مالیش جهاز به دختر میده پدر شوهرم یخچال اجاق گاز صفحه ای (فقط خود اجاق ) با ی کمد جای لباس کوچیک همش ۳ ملیون نشد اردیبهشت پارسال این جهاز خواهر شوهرم بود کلی هم خانواده داماد راضی بودن چون ما رسم جهاز دادن نداریم داماد خودش باید بخره

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

تازه خانواده همسرم منو دیدن به دامادشون جهاز دادن میگفت از این رسما نداریم 

ولی جهاز خودم بیشتر بود شوهر مجردی وسایل بزرگ ها رو خریده بود بقیه هرچی لازم داشتیم خانواده خودم خرید پدر شوهرم خییییییلی از بابام تشکر کرد 

این خوبه وقتی رسم جهزیه نداشته باشی اگر هم جهاز بدی کلی تشکر میکنن😂😂😂

مامانه من ۷تا دختر جهاز داده با ۶تا سیسمونی اینجام شدیدا بحث جهاز چشم و هم چشمیه متاسفانه

منم به همسری گفتم نی نیمون که اومد خودمون وسیله هاشو میگیریم.همه چیزشو اونم فقط درحد نیاز ☺

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
2706