2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500685 بازدید | 57001 پست
دقیقا. منم موافقم  رسمای بیخود باید از دست بیفته اونم تو این شرایط اقتصادی

ما رسم داریم هم تو سه ماهگی یه چشن داریم هم هفت ماهگی سیسمونیو جشن داریم ولی خلوت در حد خانوادهامون که دور هم جمع بشیم هی ذوق کنیم واسه وسایل نی نی😍😍😍

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
ما رسم داریم هم تو سه ماهگی یه چشن داریم هم هفت ماهگی سیسمونیو جشن داریم ولی خلوت در حد خانوادهامون ...

ما یه رسمی داریم به نام جشن ده حموم

که ده روزگی بچه رو جشن میگیرن

اونم نه تو خونه خود آدم

یا خونه مادر وپدرامون یا تالار (که فقط خانومای فامیل هستن عمه و خاله و دختراشونو زندایی و اینا) 

که اونم شاید نگیرم خرج الکیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما یه رسمی داریم به نام جشن ده حموم که ده روزگی بچه رو جشن میگیرن اونم نه تو خونه خود آدم یا خونه ...

به نظر من حیفه اینا حذف بشه همشون خاطرس ادمای منفیو از تو جشنا حذف کنید اونی که میخواد بیاد بگه کمه چه سبکه چ بچش زشته چ وسایلش زشته اونارو حذف کنید ولی خاطره هارو کم نکنید بزارید به یادگار بمونه هرچند سبک و ساده

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
به نظر من حیفه اینا حذف بشه همشون خاطرس ادمای منفیو از تو جشنا حذف کنید اونی که میخواد بیاد بگه کمه ...

آخه ببین ما رسم داریم وقتی یه خانومی بچش به دنیا میاد فامیل میرن دیدنش و کادو به نی نی جدیدش میدن

خب دیگه چه لزومی داره باز بریز بپاش بشه؟ 

تازه این مراسم ده حموم خرجش با خانواده داماده سمت ما که خاندان شوهر من کلهم 1000 کیلومتر از ما دورترن

همینقدر که انقدر بدونن که موقع زایمان بهم طلا کادو بدن خودش خیلیه

تازه من به شوهرم گفتم به خانواده ات بگو اونا هم پول بدن واسه سیسمونی 

شوهرم گفت نه من هیچی بهشون نمیگم

گفتم خب پس همه رو با خرج خودت بخر، مگه من بچه رو از خونه بابام آوردم که همه خرجا پای خانواده من باشه

خلاصه اینکه اصلا ازشون توقعی ندارم و برای همین این مراسما رو نمیگیرم چون باز خرجش میفته گردن خانواده بیچاره خودم

2742
آخه ببین ما رسم داریم وقتی یه خانومی بچش به دنیا میاد فامیل میرن دیدنش و کادو به نی نی جدیدش میدن خ ...

الهی اره اینجوری که میگی منطقی تره

من و همسرم هم تصمیم گرفتیم هر وقت خدا بهمون بچه داد خودمون سیسمونی بخریم نه خانواده ها❤

به خدا اگه خودم انقدر سرمایه داشتم حتما خودم میخریدم😔

چون خانواده ها چه گناهی کردن دختر یه دنیا آوردن؟ ☹️

ولی متاسفانه دستمون خیلی خالیه

به خدا اگه خودم انقدر سرمایه داشتم حتما خودم میخریدم😔 چون خانواده ها چه گناهی کردن دختر یه دنیا آو ...

منم دقیقا همینم خودم دو سال پیش جمع کردم ولی الان با اون پول سرویس چوبشم نمیتونم بخرم😑😑

2740
ما رسم داریم هم تو سه ماهگی یه چشن داریم هم هفت ماهگی سیسمونیو جشن داریم ولی خلوت در حد خانوادهامون ...

ذوق فرق می کنه گلم با بعضی خانواده و رسمای بیخود 

بعضیا فقط می خوان فخر فروشی کنن انگار 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
منم دقیقا همینم خودم دو سال پیش جمع کردم ولی الان با اون پول سرویس چوبشم نمیتونم بخرم😑😑

آخه ما تقریبا یک سال و نیم پیش خونه خریدیم و بابتش وام گرفتیم و داریم قسط میدیم

واسه همین یهو دستمون خیلی خالی شد

من و همسرم هم تصمیم گرفتیم هر وقت خدا بهمون بچه داد خودمون سیسمونی بخریم نه خانواده ها❤

همسر منم میگه خودمون میگیریم پلی چون وضع اقتصادی بدی داریم به لباسشم بزور پول میرسه بعد اون توقعی نداره اصلا سیسمونی براش مهم نیست ولی من خودم خیلی به زیبایی و وسایل خوب خریدن اهمیت میدم ولی نیت کردم باردارشم کلی توقعامواوردم پایین 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💕

به خدا اگه خودم انقدر سرمایه داشتم حتما خودم میخریدم😔 چون خانواده ها چه گناهی کردن دختر یه دنیا آو ...

اصلا خیلی کار اشتباهیه آدم دختر بزرگ کنه بعد که می خواد شوهرش بده جهاز میده انگار به طرف میگه بیا دخترمو بزرگ کردم اینام روش ،رو دستم مونده بیا بگیرش بعدم بچه دار بشید باز وسایل بچتون با ما تو فقط دخترمون بگیر والو خدا وکیلی عجب زمونه ایه 

جز سبک کردن دخترا هدف دیگه ای ندارن 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
عزیزم حالت  هنوز بهتر نشده  بیای تو جمعمووون .. امیدوارم هر جا هستی شاد و موفق باشی

دوس دارم بیام عزیزم کنار شما همیشه حالم خوبه

عشق الهی در همه وجود من به بهترین کار خودش مشغوله و برای من بزودی بارداری، سلامتی، ثروت و موفقیت رو خدایا شکرت شکرت شکرت
ذوق فرق می کنه گلم با بعضی خانواده و رسمای بیخود  بعضیا فقط می خوان فخر فروشی کنن انگار

منم از این کارا بدم میاد من خودم مراسم جهیزیه برون نداشتم چون همه چیز خریدمو خانوادم سنگ تموم گذاشتن یعنی واقعاهیچی کم نبود زیاد هم بود یه سریا زوری اومدن بدرقمون شب عروسی اومدن تو خونه قشنگ شنیدم یکی گفت وای اینکه هیچی نخریده هنوزم منظورشون از هیچی متوجه نمیشم چون بعدا جهیزیه دختر خودشو دیدم اگر برای من هیچی بود مال اون صدهزارهیچی بود😑و این داستان همچنان ادامه داره ها

ولی باید بی تفاوت بود 

ادم باید زندگی هرجور خودش دوست داره ادامه بده جوری که خوشحالش میکنه نه حرف یک مشت ادم بی فرهنگ باسطح اجتماعی پایین خداخودش جوابگو هست

یامثلامن از همه ی مراسم ها حنابندون از همه بیشتر دوست دارم چون نه کادویی رد و بدل میشه نه تالارو باغ خیلی خودمونیه و خاطر انگیز هرکی رسید گفت مگه شهرستانی هستی که حنا بندونم داری تازه ما شامم دادیم حنابندونو ولی من اعتقاد دارم این مراسم ها هرچی زیادم باشه هنوز کمه چون اون بزن و برقصه و خاطره سازیه تا ابد شیرین میمونه

2706