2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500718 بازدید | 57001 پست
نه آدم ریلکسیم استرسی نیستم خداروشکر.پس پیش به سوی رانندگی😁🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗

بسلامتی موفق باشی عزیزم😍😍😍🥰

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
😆😆😆😆😆 ان شالله اینماه باروبندیلشو ببنده و بره به این زودیا نیاد 😎😉😙

انشالله 🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه همینه وقتی منتظرشی نمیاد وقتی نمیخوای بیاد همچین سر وقت میاد که نگو😁😁 کلا بازی داره😒😒😒 ...

تو رووووحش تازه با نی نیم تو اوج بودمااااا😁😆😂

اکشال نداره یه نی نی جدید اینماه با داستانای جدید🤣🤣

خدایااااا شکرررررت    
2731
به نظرم اصلا بهش فکر نکنید طوری که یادتون بره اصلا قرار بیاد تا فراموش بشه و نیاد😁😁

مال من که خیلی وقته نیومده عزیزم😁😁

به جاش دختر خوشگلم اومده تو دلم😍😍😍

دخترکوچولوم 4روز دیگه 4 ماهش توشکمم تموم میشه

من نمیدونم چه حکمتیه که اینقدر دقیق پری میاد؟!🤔 خو لامصب اقلا یکی دو روز مهلت بده ما با خیالات خود ...

خوشبحالت که به موقع میاد .اینجوری وقتی یه روز عقب بیوفته مطمئن میشی که بارداری.نه مثل من که هرماه الکی تاخیردارم.خداروشکر کن.مطمئنم ماه دیگه نی نی میاد و عقب میندازی😍😍😍😍

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
تو رووووحش تازه با نی نیم تو اوج بودمااااا😁😆😂 اکشال نداره یه نی نی جدید اینماه با داستانای جدید ...

عزیز دلم

ولی اون بین مینا خودتو سرگرم کن تا نی نی بهش بربخوره که بهش محل نمیدی زودتر بیاد سمتت😁😁😁

به نظرم اصلا بهش فکر نکنید طوری که یادتون بره اصلا قرار بیاد تا فراموش بشه و نیاد😁😁

من اینقد مطمئن بودم نمیاد رفته بودم مهمانی اونم یه شهر دیگه و با اعتماد بنفس کامل حتی با خودم پدم نبردم 😂

چشمتون بد نبینه خوهرا😁وسط مهمونی دست به دامنه اینو اون شده بودم 😑😑😅😅خوبه حالا یکی دوتاشون بهم نزدیک بودن وگرنه هیچی دیگه😃😃🤣🤣

خدایااااا شکرررررت    
2738

[QUOTE=87458279]عزیز دلم ولی اون بین مینا خودتو سرگرم کن تا نی نی بهش بربخوره که بهش محل نمیدی زودتر بیاد سمتت😁😁 ...[/QUO

اره واقعا کاملا درست میگی 🤣😂

چشمم مامان خانومی🤗😘

خدایااااا شکرررررت    
خوشبحالت که به موقع میاد .اینجوری وقتی یه روز عقب بیوفته مطمئن میشی که بارداری.نه مثل من که هرماه ال ...

توکل به خدا ؛انشالله مامانای اردیبهشتیمون تاپیکو میترکونن و رکورد میزنن 💃💃💃💃💃

خدایااااا شکرررررت    
وای چقدر خندیدیم از این اعتماد به نفست🤣🤣🤣🤣

والا بوخودا 😎

بعدها میتونیم مث پسرا که از سربازیشون خاطره کم نمیارن، خاطرات اقداامو هی بگیم و بخندیم 😅🤣😂😁

خدایااااا شکرررررت    
والا بوخودا 😎 بعدها میتونیم مث پسرا که از سربازیشون خاطره کم نمیارن، خاطرات اقداامو هی بگیم و بخند ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آخه پسرا تا وقتی تو سربازین غر میزنن که اله بله جیمبله

بعد که سربازیشون تموم میشه اون دورانشون میشه بهترین دورانشون😂😂😂😂

سلام بچه ها

من رفتم امروز سونو شايد باورتون نشه من دوقلو باردارم

يكي از جنين ها خوب بود و ضربان قلب داشت ولي اون يكي ديده نشد يعني كيسه زرده هست ولي جنين رو نتونست ببينه گفت دوهفته ديگه بيا 

كسي اينجا دوقلو باردار هست راهنمايي كنه چرا اينجوري شده؟!

به شوهرم گفتم دوقلون داره سكته ميكنه نميدونين چقدر ناراحته 😔

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)
2706