2752
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 501030 بازدید | 57001 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم یادمه مدل مال شماهم میتونه باشه...انشالله هرچی هست خیر باشه💟

صبح بی بی زدم منفی بود من برگشتم با شروعی دوباره البته فکرکنم بخاطر ماه رمضون اقدام نداشته باشیم ولی با انرژی پیشتونم که بی بی مثبت بقیه خوشحالم کنه🥰🥰🥰

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
2731
ممنون عدد ننوشته فقط نوشته    500  < H

من از صبح میخواستم بیام تاپیک و چک کنم بخاطر ج ازمایشت مبارک باشه عزیز دلم انشالله به سلامتی بقلش کنی🥰🥰🥰😍😍💕💕

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
بچه ها بچه هااااا بیااااید من یه تصمیم مهم گرفتممممم میخوام برم آموزشگاه رانندگی ثبت نام کنم.وااااا ...

بستگی داره که استرس زا باشه برات یا لذت بخش اگر ادم استرسی نیستی برو من با اینکه گواهینامه دارم از پقتی تو اقدامم استرس میگیرم نتونستم بشینم پشت ماشین😂😂🙈

دوستانی که تو این مراسم شرکت میکنید لطفا اعلام کنید           ...

فداتون بشم انرژیاتون نورانیم کرده💕💕💕💕💋💋

من نمیدونم چه حکمتیه که اینقدر دقیق پری میاد؟!🤔

خو لامصب اقلا یکی دو روز مهلت بده ما با خیالات خودمون یکم خوش باشیم 🤣🤣🤣😂😂😂😆😆😆

آراد پر از نازه کی بوده نی نیم؛اینماهم نیومد😂😎😃

راضیم به رضااای خداا😉🤗

خدایااااا شکرررررت    
ممنون عدد ننوشته فقط نوشته    500  < H

مبارکه مبارکه اومدن نی نی به زندگیتون مبارکه😍😄😄😉😉😂😂😁😁🤗🤗😘😘

ان شالله بسلامتی این دورانو سپری کنی گلم😚😙😗

خدایااااا شکرررررت    
من نمیدونم چه حکمتیه که اینقدر دقیق پری میاد؟!🤔 خو لامصب اقلا یکی دو روز مهلت بده ما با خیالات خود ...

وای دقیقا من ماه پیش دوروز دیر اومد رو ابرا بودم 😂😂این ماه سر موقع با هزار جور قر وفر اومد هنوزم حالم بده همش میگم خداروشکر که من ادم تلقین نیستم اگه بودم چی میشدم😑

من نمیدونم چه حکمتیه که اینقدر دقیق پری میاد؟!🤔 خو لامصب اقلا یکی دو روز مهلت بده ما با خیالات خود ...

همیشه همینه

وقتی منتظرشی نمیاد

وقتی نمیخوای بیاد همچین سر وقت میاد که نگو😁😁

کلا بازی داره😒😒😒😒

بستگی داره که استرس زا باشه برات یا لذت بخش اگر ادم استرسی نیستی برو من با اینکه گواهینامه دارم از پ ...

نه آدم ریلکسیم استرسی نیستم خداروشکر.پس پیش به سوی رانندگی😁🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
وای دقیقا من ماه پیش دوروز دیر اومد رو ابرا بودم 😂😂این ماه سر موقع با هزار جور قر وفر اومد هنوزم ح ...

😆😆😆😆😆

ان شالله اینماه باروبندیلشو ببنده و بره به این زودیا نیاد 😎😉😙

خدایااااا شکرررررت    
همیشه همینه وقتی منتظرشی نمیاد وقتی نمیخوای بیاد همچین سر وقت میاد که نگو😁😁 کلا بازی داره😒😒😒 ...

به نظرم اصلا بهش فکر نکنید طوری که یادتون بره اصلا قرار بیاد تا فراموش بشه و نیاد😁😁

2706