2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500681 بازدید | 57001 پست
سلام من تازه این تاپیکو دیدم و مطمعنم و امیدوارم که این ماه باردار میشم تو رو خدا بیاین شمام بهم امی ...

خوش امدی . مامان خانم . ما همه در کنارت هستیم . بارداریت رو جشن میگیریم 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها بچه هااااا بیااااید من یه تصمیم مهم گرفتممممم

میخوام برم آموزشگاه رانندگی ثبت نام کنم.واااااای خییییلی هیجان دارم.😆😆😆😆😆😆

برم به نظرتون?!بدموقع نیست?!به بچم آسیبی وارد نمیشه خدایی نکرده?!😅😅😅

گفتم اگه الان نرم دیگه نمیتونم برم.چون ماه دیگه که حامله هستم و بعدشم بچه به دنیا میاد دیگه اصلا نمیشه رفت😅😅😅دوستای گلم برم ثبت نام کنم یا نه?!

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
ممنون عدد ننوشته فقط نوشته    500  < H

😍😍😍مبارکه عزیزم 😍😍😍

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2728
بچه ها بچه هااااا بیااااید من یه تصمیم مهم گرفتممممم میخوام برم آموزشگاه رانندگی ثبت نام کنم.وااااا ...

برو گلم اما بیشتر از ۱ ماه میکشه . منم قبل از اقدام رفتم . 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘

زندگی دقیقا چیزی است که تصورش می کنی.هرچیزی که برایت رخ می دهد محصول فکرهایت است. پس اگر میخواهی زندگی ات را عوض کنی باید فکرهایت را عوض کنی

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

تمرین سوم:برگه آزمايش مثبت

یه عدد بتا برای خودتون در نظر بگیرین

یه عدد که خیلی دوسش دارین و بهتون انرژي میده

یه برگه ازمایش بارداری اگه دارین بردارین

عدد بتای قبلی که منفی بوده رو غلط گیر بزنین و عدد بتای خودتون رو جایگزین کنین

اگه برگه ازمایش ندارین تو word درست کنین با عدد بتای دلخواهتون😊

بدین وسیله به استحضار میرساند:

هرکس قوانین گروه را رعایت نکند موظف است 100صلوات برای سلامتی مامانای گروه و نی نی های تو دلیشون بفرستد و 5تا مطلب یا عکس انرژی مثبت هم بگذارد.

و در صورت تکرار:

یک جزء قرآن برای سلامتی مامانای گروه و نی نی هاشون بخواند

از این پس با متخطیان برخورد جدی خواهد شد.

لازم به ذکر است که فرستادن صلوات و خواندن قرآن بر شخص متخطی واجب بوده و عدم انجام آن مدیونی دارد.

2740
برو گلم اما بیشتر از ۱ ماه میکشه . منم قبل از اقدام رفتم . 

ای کاش منم زودتر رفته بودم.ولی عیب نداره ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه اس.مرسی گلم😘😘😘😘😘

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
ممنون عدد ننوشته فقط نوشته    500  < H

مامان شدنت مبارکه خانوم خانوما😍😍😍😍خداحفظش کنه برات😘😘😘

*💢
#آموزش_جذب_تغییر_فرکانس

آنگاه که با شرایط سختی روبرو میشوی کافیست تمرکزت را از روی ترسها و ناراحتی های مربوط به آن مساله برداری و بر روی چیزهایی بگذاری که به تو احساس بهتری ببخشد و آرام آرام فرکانس خود را تغییر دهی تا بواسطه این تغییر فرکانسی اتفاقات ناگوار زندگی در جهت مثبت شروع به تغییر کند.

بدان که همه چیز در اختیار توست، تمرکز بر اتفاقات بد ، صحبت کردن در مورد آنها و یادآوری شرایط سخت تنها آنها را مقاومتر میکند و آنگاه برای رهایی از این وضعیت نیاز به تلاش زیادی داری، بنابراین مناسبتر است از همان ابتدا احساسات منفی خود را به احساسات بهتر و سپس به شادی و حس امیدواری تبدیل نمایید تا سریعتر مرحله تغییر فرکانس تان رخ دهد.

2706