2733
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500178 بازدید | 57001 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
🤣🤣🤣🤣 چرا یه بالشت میزاشتم زیر نشیمنگاهم جوری که کمرم بیاد رو زمین که سراشیبی ایجاد کنم😂😂😂😂ب ...

عزیزم یه سوال

ببخشید البته راحت میگم.مایع منی همسرم پرتاب نداره و همیشه آروم میاد. با توجه به اینکه از لحاظ تحرک اسپرم هم مشکل داره و دکتر بهش دارو داده.میخواستم بپرسم به نظرت این پرتاب نداشتنه نمیتونه تاثیر منفی بذاره ؟ بالاخره اون حالت پرتابی کمک میکنه به رسیدن اسپرما به لوله های فالوپ. واسه ما که همینجوریشم اسپرما تنبلن چه برسه اینکه همون دم درم بمونن

عزیزم یه سوال ببخشید البته راحت میگم.مایع منی همسرم پرتاب نداره و همیشه آروم میاد. با توجه به اینکه ...

نترس عزیزم

اسپرما کار خودشونو بلدن

برای همسر منم پرتاب نداشت ولی میبینی که باردارم

فقط کافیه خدا بخواد

خودتونو درگیر اینجور مسائل نکنید اصلا

2740
مرسی عزیزم. خدا نی نی تو برات حفظ کنه. به سلامتی بیاد بغلت    

ممنون عزیزم

تو اقدام سعی کن به هیچی فکر. نکنی و فقط از بودن با همسرت لذت ببر

بقیه شو بسپر دست خدا

سعی کن با این فکرا برای خودت دغدغه نسازی که باعث استرس میشه و استرس خودش سمه

ممنون عزیزم تو اقدام سعی کن به هیچی فکر. نکنی و فقط از بودن با همسرت لذت ببر بقیه شو بسپر دست خدا ...

درست میگی.مرسی از حس خوبی که بهم دادی عزیزم  

همه توکلم به خداست. میدونم به موقعش اتفاق میفته 

سلام من تازه این تاپیکو دیدم و مطمعنم و امیدوارم که این ماه باردار میشم تو رو خدا بیاین شمام بهم امیدواری بدید 

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 

🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹

دوازدهمین روز از ختم سوره یس و 100 عدد "استغرالله ربی و اتوب الیه" و 14 عدد به نیت 14معصوم ذکر شریف "رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین و هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء" و مامانای باردار "رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء" رو با یاری خدای مهربون شروع می کنیم به نیت بارداری خودمون و همه دوستان این تاپیک که انشالله تا پایان این ختم همگیمون به اذن و مصلحت خداوند دامنامون به فرزندای سالم و صالح سبز بشه و همینطور به نیت سلامتی نی نیهای مامانای باردارمون و انشالله فارغ شدنشون با سلامت و دل خوش❤❤❤

🌟🌟🌟اسامی مامانای عزیز الان و مامانای عزیز نزدیک که در ختم شرکت کردن👈

1.بنر عزیز

2.فاطمه عزیز

3.مامان سمیتای عزیز

4.آنای عزیز

5.مینای عزیز

6.هستی عزیز

7.نسرین عزیز

8.حلمای عزیز

9.درخشنده عزیز

10.دریای عزیز

11.مامان آرادکوچولوی عزیز

12.بهار عزیز

13.دعاکنید عزیز

14.مامان_آقاسیدمهدی عزیز

15.ارمغان96 عزیز

16.لیانای عزیز

ثواب ختم امروز رو هم می فرستیم برای @بهار9701   عزیز انشالله همین ماه یک لقاح عالی داشته باشه و بی بی چک خوشگلشو برامون بیاره و کلی خوشحالمون کنه😍😍😍

2706