2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500718 بازدید | 57001 پست
ویانا،سحر،تبسم،مینا،آنجل،سمیتا،حلما،مژگان،آنای عزیز براتون امروز نور فرستادم و به نیابت از هرکدومتون ...

فدای توبشم مننننن

مهربونم😘😘😘😘😘

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
ویانا،سحر،تبسم،مینا،آنجل،سمیتا،حلما،مژگان،آنای عزیز براتون امروز نور فرستادم و به نیابت از هرکدومتون ...

ممنونم دوست مهربونم انشالله خودتم این ماه مامان بشی یه مامان شاد و مهربون😍😍😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دریا دریا دریا جان عزیز واست سوره یس و ذکر رب لاتذرنی خوندم بهمراه ۱۰۰ استغفرالله انشالله که این ماه مارو خوشحال کنی با بی بی چک مثبت😍😍😍😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
من اوندفعه بعد اقدام پاهامو بالا نگه داشته بودم.بعد شوهرم یه چرت زد بیدارشد دید من همچنان درهمون حال ...

واااااای خدا نکشتت چقدر خندیدم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
2731

مرررررررسی عزیزدلم ممنونم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ

دریا دریا دریا من مطمئنم این ماه باردار میشی به امید خدا

خوشبحالت چه عالی.من و شوهرم فقط ماه اول خیلی حساس بودیم.هرشب قبل اقدام یه عالمه میوه میخوردیم قرآن م ...

نه همسر من ول کن نیست😂😂هرچی میگم باورکن یه بار یادت بره همون بار میشه میگه نه 😂😂

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
2740
چه بانمک😀😀چه خوب که انقد مصمم و معتقده انشالله به زودی نتیجه هم میگیرین🙏

ممنون عزیزم اره خیلی روی همه چی حساسه به خاطر اینکه خونه یکی از دوستاش غذاخورد تا یک ماه اقدام و عقب انداخت گفت من که نمیدونم چجوری پول درمیاره😑😑

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
خدا شانس بده ما به زور میاریمش پای میز مذاکره😂😂😂

😂😂😂من فقط دفعه اول به زور بود بعد دیگه اون به زور منو میبره😑😑میگه بدو یهو تخمکت از بین میره ها😂😂😂

😂😂😂من فقط دفعه اول به زور بود بعد دیگه اون به زور منو میبره😑😑میگه بدو یهو تخمکت از بین میره ها ...

نگو دیگه حسودیم شد😣

وقت تخمک گذاریم هر ماه سرما میخوره حال نداره گولش درد میکنه😠

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

من چی🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ممنون عزیزم اره خیلی روی همه چی حساسه به خاطر اینکه خونه یکی از دوستاش غذاخورد تا یک ماه اقدام و عقب ...

👏👏👏👏

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
سلاااااااام بچه هااااااااااا نی نیم هم سالمه😍😍😍😍😍 هم نازگل خانومه😍😍😍😝😭

مبارک باشه عزیزم انشالله که به سلامتی دنیا بیاد🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای‌منم دعاکن

نگو دیگه حسودیم شد😣 وقت تخمک گذاریم هر ماه سرما میخوره حال نداره گولش درد میکنه😠

الهی ایشالله این سری یه اسپرم تپل میرسه به یک تخمک تپل😍😍🥰🥰تبدیل میشه به یه نی نی سالمو ناز💕💕💕

2706