2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499967 بازدید | 57001 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر یک زمان مشخص داشته باشیم که همه سر همون ساعت بیایم کلاس خیلی خوبه من روزای اول هفته یکم کار دارم سه شنبه تا جمعه ساعت 11 شب کلاسمون باشه خوبه؟؟؟

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  
2731
با قانون جذب پولدار هم میشه بشیم؟؟ یا کارای مهاجرتمون زودتر راه میفته؟؟

هر کاری که بخاین میشه.

پولدارشدن

ازدواج باكسی که دوس دارین

و....

اما این تاپیک مخصوص نی نی دارشدن.

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  
هر کاری که بخاین میشه. پولدارشدن ازدواج باكسی که دوس دارین و.... اما این تاپیک مخصوص نی نی دارشد ...

ایشالا من و شوهرمم تو اقدامیم فردا هم نوبت دکتر دارم....ایشالا هممون نی نیهای سالم و تپل مپل به دنیا بیاریم

در مورد مشکلاتمونم میتونیم صحبت کنیم که یه راه حلی پیدا کنیم ؟

نه عزیزم اخه موضوع به حاشیه کشیده میشه و خود طرح مشگلات انرزی مثبت نداره و انرزی بچه هارو میگیره.

2738

راستی یادتون باشه که این قانون و کارایی که قراره انجام بدیم رو به کسایی که مسخره میکنن و اعتقاد ندارن به هیچ عنوان نگین حتی اگر همسرتون باشه.

اگر یک زمان مشخص داشته باشیم که همه سر همون ساعت بیایم کلاس خیلی خوبه من روزای اول هفته یکم کار دارم ...

نهههههههههه اون ساعت اخه من خوابم فرداشم باید برم سرکار البته میام میخونم پیامارو 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
منم شهریور باردار شدم ولی نشد که بمونه این ماه همش توهم میزنم که علایم دارم اینقدر به علایم بارداری ...

تا حد دندون پیش رفتی؟!!😂

اینکه فکر کنی علایم بارداریه خوبه ولی نباید نگران باشی که شایدم نباشه. باید مطمین باشی که علایم بارداریه

نهههههههههه اون ساعت اخه من خوابم فرداشم باید برم سرکار البته میام میخونم پیامارو 

اخه من با گوشی شوهرم میام که اون موقع میان خونه!!!!

2706