2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500193 بازدید | 57001 پست

من قدرت تصورم اینقد بالاست که پارچه و لباس میذارم تو لباسمو شکمو گنده میکنم و ادای  خانمای باردار در میارم 😂😂😂😂😂😂😂😂شوهرم  غش غش میخنده و همکاری میکنه باهام

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهربانو جون هر جور بچه ها اوکی بدن من خودمو وفق میدم نهایتش  بعد همراهیتون میکنم 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
مشکلات بارداری و پیش از بارداریو میگما؟

مشگلات بارداری که تصور کنی باردارشدی مثل تهوع و. خواب الودگی و....خوبه ولی قبل بارداری نه چون نباید به اونا حتی یه لحظه هم فکر کنیم.

البته برای خودتون تو تاپیکا دیگه میتونین مطرح کنین.

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  
2728
تا حد دندون پیش رفتی؟!!😂 اینکه فکر کنی علایم بارداریه خوبه ولی نباید نگران باشی که شایدم نباشه. با ...

خوب همش منتظر علایم بارداری ام  مثلا دو روز تکرر ادار گرفتم 😅😅باز اون خوب شد دندونم درد گرفت گفتم حتما باردارم ولی  فکر نکم خبری باشه همش به خاطر اینکه دارم بهش فکر میکنم

من خوابم اون ساعت نمیشه صبح ها باشه مثل امروز؟

یه ساعت پیشنهادیه دیگه:

عصر چهارشنبه تا جمعه(3روز)

ساعت 3 عصر

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  
یه ساعت پیشنهادیه دیگه: عصر چهارشنبه تا جمعه(3روز) ساعت 3 عصر

خیلی خوبه👌 اگر همه موافق باشن، من پست قبل رو پاک کردم چون تازه جوابتون رو به دوستمون دیدم که با گوشی همسرتون میاید.

هرطور همه راحت تر باشن منم اگر ۱۱ بشه فرداش پیامها رو میخونم.

برای سلامتی خودت و مادرت و نی نی آینده ت صلوات از ته قلبت بفرست.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
2738
من قدرت تصورم اینقد بالاست که پارچه و لباس میذارم تو لباسمو شکمو گنده میکنم و ادای  خانمای بارد ...

من که همینجوری شکممو گنده تصور میکنم بدون پارچه!😂

خوب همش منتظر علایم بارداری ام  مثلا دو روز تکرر ادار گرفتم 😅😅باز اون خوب شد دندونم درد گرفت ...

منم همینطوریم 😂باور کن دندون درد میگیرم میگم مامان شدم زیر دلم تیر میکشه میگم خبری شد .کلا به علائم فکر  میکنم برام پیش میاد تا چند روز ولی ما مامان میشیم میدونم خبرشو همینجا میذاریم

بچه ها واسه ساعت کلاس کدومو اکثریت موافقن چهارشنبه تا جمعه ساعت 3 عصر

یا سه شنبه تا جمعه ساعت 11 شب 

زودتر نظر بدین که درس اولو بگم.

منم همینطوریم 😂باور کن دندون درد میگیرم میگم مامان شدم زیر دلم تیر میکشه میگم خبری شد .کلا به علائم ...

همین علایمی که فک میکنینم مال بارداریه خیلی خیلی بهمون کمک میکنه تو قانون جذب.

منم همینطوریم 😂باور کن دندون درد میگیرم میگم مامان شدم زیر دلم تیر میکشه میگم خبری شد .کلا به علائم ...

آخه من سری اول که باردار شدم ولی نموند همش به خاطر این بود که به علایم توجه نکردم وخیلی چیزا رو رعایت نکردم واسه همین .....

یه تاپیک ایجاد میکنم نظرسنجي ساعت کلاس برین نظر بدین اونجا هر ساعتی که تصويب شد و بیشترین رای رو داش امروز همون ساعت کلاس برگزار میشه و درس اول رو همون ساعت میدم.