2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500497 بازدید | 57001 پست
یه خانمی تایپک زد میگه چراعبادی دراومده از انورم توهین میکنه به خوزستان خیلی بی فرهنگ.که همه چیز قاط ...

چه بی ادب و بی شخصیت 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
اووف سخت گیر 😖 نمیزاشت آرایش کنم  پسر خاله ام ازم خواستگاری کرده بود ۱۷ سالم بود مامان بابام ...

چی کشیدی خواهر جان   

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم قربونت برم ناراحت نباش منم سال ۹۴رفتم یه سونو دادم فولیکول بزرگم ۱۴بود دکتر بی احساسم گفت تو ...

چه قشنگ حرف میزنی عزیزم . خیلی حرفات به دلم نشست    

ان شالله همینطوره که شما میگی     

خییییییییییییلی دگرگون شدم عزززیزززم .مهربون 

عزیزدلم قربونت برم ناراحت نباش منم سال ۹۴رفتم یه سونو دادم فولیکول بزرگم ۱۴بود دکتر بی احساسم گفت تو ...

شما الان دونفسه هستی و دعات زودتر میگیره ممنونت میشم برام دعا کنی مهربون   

منم مطمينم که خدا صدامو شنیده ومنتظر دعاهای شما درحق منه تا اجابت کنه 

2731
عزیزم من 3سال دار مصرف کردم هر2 ورق قرصم 700هزارتومن  از اونور میخریدم(چون تحریمیم بزور توکشور ...

انشاالله به زودی نی نی دار میشی عزیزم

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
بچه ها😱😱😱😱 امروز عکس گرفتم از شکمم واااااااای اصلا گرخیدم تو یه ماه انقدر تغییر توشکمم😱😱😱😱 ...

کووووووووووووووووو ببینم 

2738
من دیگه بریدم  همش باید بخورم وگرنه ضعف میکنم مثل الان که یکساعته شام خوردم ولی گشنم شده ازون ط ...

الهییییییییییییی     

من دیگه بریدم  همش باید بخورم وگرنه ضعف میکنم مثل الان که یکساعته شام خوردم ولی گشنم شده ازون ط ...

کی بیبی چک میزنی انشاالله که بارداری؟ گروه احتیاج به انرژی داره زودباشید

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
بله عزیزم

من چهار ساله منتظرم دکترها گفتتند بدون روش ای وی اف امکانش نیست باردار بشم ولی درحال حاضر شرایط برام جور نیست دلم میخواد طبیعی بچه دار بشم دعا کنید برام دوروز به پریودیم مونده خیلی دل میبندم هرماه الهی امید هیچ کس ناامید نشه

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

@همیشک   جان امروز برات نور و عطر خوش عود فرستادم و به نیت شما آیه الکرسی خوندمو 14تا ذکر "رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین وهب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء" و 14تا صلوات حضرت خاصه ی حضرت فاطمه سلام الله "اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک" گفتم انشالله که همین مامان بشی و دیگه نیازی

هم به عمل پیدا نکنی❤🌹

2706