2733
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500689 بازدید | 57001 پست
ببخشید اگه ناراحتتون کردم عذر میخام ،داشتم میترکیدم از بغض 😢 تا به همسرم گفتم وضعیتم چطوریه اونم ف ...

عزیزدلم گریه کن و خودتو خالی کن . بعد ک اروم شدی دستت بزار رو تخمدانت از اینکه سالمه و عالی کار میکنه ازش تشکر کن . هر روز شکر گزاری رو انجام بده نگران نباش ک چ اتفاقی قراره بیوفته فقط شکرگزاری کن . 

منم وقتی مرکز باروری بودم تو سونوی آخر بهم گفتن تخمدان چپ کوچیک شده و داره از بین میره . تخمدان راستم نرمال بود اما لوله فالوپش مسدود و پیچ پیچی . اولش خیلی ناراحت شدم عملا بارداری من بدون روشهای کمکم باروری غیر ممکن شده بود . با اون روشها هم یائسه شدم بودم دیگه از همه جا نا امید بود . بیشتر ذهنم درگیر یائسگی بود وقتی با طب سنتی پری برگشت کلا دیگه تخمدان چپ رو فراموش کرده بودم جالبه تخمک گذاری هم از سمت چپ بود . اون ماهی ک برای کسیتم رفتم دکتر . دیدم تو سونو زده تخمدان چپ نرمال . تازه یادم افتاد دکتر مرکز گفته بود داره از بین میره . پس امیدت ب خدا باشه دکترا هنوز علمشون کامل نیست ب نظرم ی دکتر سنتی برو. برات ۱۰۰ صلوات میفرستم و حسابی دعات میکنم  . مطمئنم ک خیلی زود خدا سورایزت میکنه 😍😍😍

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
                   🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹 ...

نور برای همیشک جان

الهی کیستت خوب بشه و همین ماه مامان بشی به امید خدا

برات ایه الکرسی و سوره قدر میخونم و ذکر رب لاتذرنی به نیت ملمان شدنت🙏🙏❤الهی امین

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هه چه جالب برای خواهر منم امروز داره خواستگار میاد...انشالله همه جوونا خوشبخت بشن و بهترینشونو انتخا ...

ان شاءالله همشون خوشبخت بشن 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
از چی 😦😦😦

یه خانمی تایپک زد میگه چراعبادی دراومده از انورم توهین میکنه به خوزستان خیلی بی فرهنگ.که همه چیز قاطی میکنن نمیدونم چجور به خودشون جرعت میدن توهین کنن خیلی ناراحت شدم 😤😤😤😤جوابش دادم ولی دلم میخواد از نزدیک بزنمش😆

خداجونم شکرت😍
2731
ناگفته نماند که ما بعد ازدواجمون خیلییییی بالا پایین داشتیم  حتی اگه بگم تا یک قدمی طلاق هم پی ...

جدی ؟ یعنی شما ها که شوهرتونو انتخاب کردین بازم مشکل داشتین اوایل ازدواج ؟

فکر کردم فقط خودم داشتم 

شوهرمو با همه مقایسه میکردم بعد۳ سال فهمیدم هیچ کس و نمیشه عوض کرد

من مجرد که بودم همش به این فکر میکردم که شوهر رمانتیکی داشته باشم ولی نشد 😔

درسته رمانتیک نیست و قلبن دوسم داره 

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
معلومه مامان مقتدر و دیکتاتوری داریا 😁😁😁 منظورم از دیکتاتور محکم و با سیاست بود 

اووف سخت گیر 😖

نمیزاشت آرایش کنم 

پسر خاله ام ازم خواستگاری کرده بود ۱۷ سالم بود مامان بابام خودشون جواب منفی دادن (نه بخاطر سنم  دلیل دیگه ی داشت) بعدش گفت حق نداری میبینش باهاش دست بدی 🤤

ببین تا کجا رو خونده بود 😂😂😂

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
یه خانمی تایپک زد میگه چراعبادی دراومده از انورم توهین میکنه به خوزستان خیلی بی فرهنگ.که همه چیز قاط ...

اروم باش عزیزم 😕😕😕 اتفاقا خوشحال باش یه خوزستانی برنده شده و اول شده 

خدایی منم دوست داشتم اول محمد زارع یا پارسا خائف بشه  بعد نینجاها بعد عبادی 😂😂😂😂😂

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2740
جدی ؟ یعنی شما ها که شوهرتونو انتخاب کردین بازم مشکل داشتین اوایل ازدواج ؟ فکر کردم فقط خودم داشتم& ...

شوهر منم خیلی رمانتیک نیست 

ولی خب خیلی دوستم داره، شاید بگم حتی خیلی عشقش ازمن بیشتره

ببین اول از همه مقایسه اشتباهه چون هر آدمی شخصیت خودشو داره

و مطمئنا همسرت اخلاقایی داره که بعضی نداشته هاشو میپوشونه

من وقتی شوهرمو با خیلیا مقایسه میکنم میبینم خدایی چقدر شوهرم نسبت به اونا برتری داره

هانیه جان انشالله که به عمل نمیرسه و همین ماه مامان میشی🌹

ان شالله از دعای شما مهربون  

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
اخه یکی از دوستان منم کیست شکلاتی داره یاد اون افتادم البته اون کلا خودش بچه نمیخواد ولی در شرایط عا ...

عزیزم من 3سال دار مصرف کردم هر2 ورق قرصم 700هزارتومن  از اونور میخریدم(چون تحریمیم بزور توکشور گیر می اومد) تا تخمدانم رو از دست ندم و خدارشکر که دکترم(دکتر کمار تو سعادت آباد)بود و خیلی دعاش میکنم الان یک سال میشه دیگه دار نمیخورم حدود 9ماهه اقدام مداوم دارم تا باردار بشم 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
ان شالله از دعای شما مهربون    

عزیزدلم قربونت برم ناراحت نباش منم سال ۹۴رفتم یه سونو دادم فولیکول بزرگم ۱۴بود دکتر بی احساسم گفت تو باردار نمیشی  به راحتی ،منم قصدش رو نداشتم چکاپ رفته بودم  خیلی غصه خوردم ولی گفتم خدا بزرگه بیخیال شدم تا سه سال بعد که اقدام کردیم همش حرف دکتره تو ذهنم میومد میگفتم بیخیال خدا بزرگه 😍الانم  از ته دلم از خدا میخوام یه نگاه خیلی خاص به دل شکسته تو بکنه و یه جوری شادت بکنه یه معجزه ای بکنه که تا آخر عمر غرق در این بشی که خدا خیلی دوستت داره 😍خدا دوست داره این عاشقانه های تورو دوست داره آنقدر قشنگ صداش میکنی بخاطر همین یکم داره  طولانی میکنه وگرنه یه نی نی خوشگل واست گذاشته کنار خیالت تخت عزیزدلم ❤️❤️❤️

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
عزیزدلم گریه کن و خودتو خالی کن . بعد ک اروم شدی دستت بزار رو تخمدانت از اینکه سالمه و عالی کار میکن ...

مرسی عشقم .منم فقط امیدم بخداست و صبح که بیدارشدم تصمیم گرفتم از نو شروع کنم .هم شکر گذاری رو و هم اینکه میدونم تخمدان های سالمی دارم و این ماه تمام تلاشمو میکنم که مامان بشم به لطف خدا و دعای شما مهربونا

نور برای همیشک جان الهی کیستت خوب بشه و همین ماه مامان بشی به امید خدا برات ایه الکرسی و سوره قدر ...

ممنونم نیکناز جووووون ان شالله 

2706