2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500263 بازدید | 57001 پست
چشم عزیزم.. ان شاالله که خدا ازم قبول کنه و زود زود زوووووود مامان بشی

ممنون عزیزم 

انشالله هر چه زوتر مامان بشی💖💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹🌹

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
خواهر شوهرت اومد بالاخره    

اره این بزرگ س 😄دوسش دارم  ی پسر ۸ ماهه داری انقده نازه 

بوش میکنم بغلش میکنم 😍😍😍😍😍

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم عید شما هم مبارک🌹🌹🌹برای من زبونی فقط دعا کنی که با اقدام اول انشالله مامان یه نی نی سالم و ...

نه بابا.. بچه ها خیلی قانع بودن...

واسه همین سوره یس رو هم به نیت مامان شدن همتون به جز نیکناز   خوندم

برای نیکناز به نیت خونه خوندم

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
اره این بزرگ س 😄دوسش دارم  ی پسر ۸ ماهه داری انقده نازه  بوش میکنم بغلش میکنم 😍😍😍😍😍

خب پس خوبه. خداروشکر

خوش بگذره... 

الهی که به همین زودیا یه خوشگلیش هم نصیب خودت شه

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
2728
بچه ها تو دلم بود چرا همسایه های ما غذا درست نمیکنن که یهو این اومد برام 😍😍

بخور نوش جونت

پس علتش چيه باردار نشدن شما؟من خيلي ذهنم رو مشغول ميكنه وقتي همچي بي علت باشه

هنوز نمیدونم 😕

نوش جان😁به اسم ما به کام شما😂شوخی می کنم عزیرم😙ولی خیلی بانمک گفتی😁 منم انشالله عصری مولودی حض ...

باورکن هر لقمه ای که دهنم گذاشتم به نیت حاجت روایی یکیتون بود    

إ پس شمام سیدی دیگه.. من مامانو بابام دوتاشون سیدن

حتما اونجا برامون دعا کن و از حضرت علی عیدی بخواه مطمین باش که جوابتو میده

باور کن من برام فرقی نمیکنه سپردم به خدااا شوهرم گفت تو ماشین میزایی گفتم خوبه دیگ قدیما چیکار میکر ...

یکی از آشناهای خواهر شوهرم اینا خیلی زود زایمان میکنه

خواهر شوهرم میگفت دردش گرفته بود شوهرش اینو سوار میکنه ببره بیمارستان, حالا تا بیمارستان زیاد زیادش نیم ساعت راهه... بعد یهو تو ماشین زنه جیغ و داد میکنه که بچه دنیا اومد

بعد رو بچه دومیه همین که دردش شروع شد فوری سوار شدن برن که مث دفه قبل نشه.. اماااا این دفه هم بچه تو ماشین دنیا میاد و دوباره مامانو با بچه بردن بیمارستان

خیلی زایمانای راحتی داشت.. بدون بخیه و فشار ماما که دل و رودتو یکی میکنن

سمیتا از این زایمانا برات آرزو میکنم.. اما نه تو ماشین همین که بری رو تخت بزای ان شاالله.. بدون بخیه و فشار

2740
نه بابا.. بچه ها خیلی قانع بودن... واسه همین سوره یس رو هم به نیت مامان شدن همتون به جز نیکناز &nbs ...

مرسی عزیزم قبول باشه

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏

❤❤❤❤به نیت حسنا جون صلوات فرستادم انشالله حاجا رواییشون

به نیت سمیتا جون هم زیارت عاشورا خوندم که انشالله زایمان راحت داشته باشه ❤❤❤❤

💗اللهم صلی علی محمد و آل محمد💗

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
نه بابا.. بچه ها خیلی قانع بودن... واسه همین سوره یس رو هم به نیت مامان شدن همتون به جز نیکناز &nbs ...

ممنون سارا جون چقد تو خوب و مهربونی

انشالله زودی مامان میشی مطمینم😍😍🌺😍 

💟💟💟رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین و هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا💟💟💟

انشالله حاجت روایی هممون😍😍😍😍

💖این ذکر و خیلی دوست دارم 💖

قبل اینکه ختمشو انجام بدیم سری قبل

یادمه فاطمه جون موقع نورافشانی واسمون میخوند

همیشه بهم حس خوب میداد

فاطمه جونم مرسی😘😘😘😘😘

توی این روز قشنگ ۱۰۰ تا صلوات به نیت حسنا عزیز 🌺نور افشانی با خوندن سوره قدر و ۱۱۰تا یاعلی و خوندن توحید برای سمیرا جون🌹 و خوندن سوره تغابن و استغفرالله به نیت خودم و حاجت روایی همه دوستان 🌺

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏

ان شالله همیشه عروسی قدم بگذارید من دارم میرم تشیع جنازه ،برگشتم بهتون میپیوندن عشقا 

💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین)