2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500250 بازدید | 57001 پست

@دوباره_زندگی    سلام خانومی عیدت مبااارک ..یکی دو روزه غیبت زده  حالت خوبه ان شاالله ؟؟؟

فک کنم نت تموم کردی 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
به به  به سلاااااااامتی انشالله به خوشی استفاده کنه گل پسرت

عه ندیدمت 😂😂😂😂😂 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهههههههههههی آمین 

هانیه فهمیدم تو اون روز حالت خوب نبود که صفحه جلو نمیرفت خداروشکر که امروز بهتری و مثل همیشه فعااال 😍😍😍😍😍 

از دیروز تا الان 3 تا صفحه عقب بودم 😆😆😆😆

سلام عشق های من ❤️❤️😍😍😍😍 سلام مامان خوشگلای حال و آینده 😍😍😍 عیدتون مبارک ❤️❤️❤️❤️  ام ...

هوووورا بزار ببینیم چیا داره این گل پسرمون 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
2728

🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹

💫🌟مراسم نورافشانی و دعا🌟💫

دوستانی که تو این مراسم شرکت میکنید لطفا اعلام کنید

و      

به اون شخصی که نوبتشه کلی انرژی بدین  

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

نحوه ارسال نور تو صفحه 243 و 244 توضیح داده شده

به همراهش هر دعایی که دوست دارید میتونید بخونید

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

✔در صورتی جزء لیست میشین که فعالیت مداوم داشته باشید.                  

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹  

ممنون از همکاریتون دلتون شاد انرژیتون زیااااااد  

🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉

98/05/29 @baharests   عزیز تو این عید بزرگ و مبارک واسش کلی نور و انرژی مثبت میفرستیم که انشالله همین ماه درحین سفر و خوشگذرونی 😉 بهترین لقاحو داشته باشه و با خبر بارداریش و بی بی چک خوشگلش کلی خوشحالمون کنه

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

۹۸/۰5/30 @ niknaz_jun عزیز که واسش نور میفرستیم و با کلی انرژی مثبتی که به سمتش میره میخایم که سرشار از نور بشه و بدنش آماده ی پرورش ی نی نی ناز گوگولی مگولی بشه و زودی بی بی چکه مثبتشو واسمون بزاره

🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣

98/05/31 @ 3092 عزیز که واسش نور و انرژی مثبت زیاد میفرستیم و به یاری خدا همین ماه بی بی چک خوشگل دو خطشو میبینیم و کلی کیف میکنیم واسه مامان شدنش      

🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼

۹۸/۰6/01 @ همیشک عزیز که واسه مامان شدن و جوونه زدن یه نی نی ناز و خوشگل و سالم تو دلش نور و انرژی مثبت میفرستیم انشالله همین ماه مامانی عزیزم

💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

98/06/02 @ somitajon عزیز  واسش کلی نور میفرستیم که انشالله یه زایمان عالی و راحت دو ساعته بدون بخیه رو تجربه کنه و ترنم خانوم صحیح و سالم و تپل مپل و خوشکل موشکل بپره تو بغلش

👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼

۹۸/۰6/03 @ ویانا26 عزیز که واسش نور میفرستیم و با کلی انرژی مثبتی که به سمتش میره میخایم که سرشار از نور بشه و بدنش آماده ی پرورش ی نی نی ناز گوگولی مگولی بشه و زودی بی بی چکه مثبتشو واسمون بزاره        

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

۹۸/06/04 @ ftmelmi عزیز که واسش نور میفرستیم و با کلی انرژی مثبتی که به سمتش میره میخایم که سرشار از نور بشه و بدنش آماده ی پرورش ی نی نی ناز گوگولی مگولی بشه و انشالله با اولین اقدام زودی بی بی چکه مثبتشو واسمون بزاره

👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼    

98/06/05 @ پیکا4030 عزیز که واسش نور می فرستیم و دعا می کنیم که انشالله دوران بارداری عالی و راحتی داشته باشه و خودش و نی نیش تو 9ماه بارداریش در سلامت کامل باشن و با یه زایمان عالی تر و راحت تر نی نی شو بغل بگیره

🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣

98/06/06 @ banoomahdiye عزیز که واسه مامان شدن و جوونه زدن یه نی نی ناز و خوشگل و سالم تو دلش نور  و انرژی مثبت میفرستیم انشالله به محض شروع اعدام نی نیش میاد تودلش

👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼

98/06/07 @mozhgan79 عزیز که واسش نور می فرستیم و دعا می کنیم که انشالله دوران بارداری عالی و راحتی داشته باشه و خودش و نی نیش تو 9ماه بارداریش در سلامت کامل باشن و با یه زایمان عالی تر و راحت تر نی نی شو بغل بگیره

👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼

هانیه فهمیدم تو اون روز حالت خوب نبود که صفحه جلو نمیرفت خداروشکر که امروز بهتری و مثل همیشه فعااال ...

ایییییییی جووووووووونم تو دانشگاه یه استاد داشتیم تو کلاس ۸۰نفری دنبال من میگشت. (۳۰تا هم رشته ایی بودیم و ۵۰تا بخاطر کمبود استاد اون واحدو با ما بودن)یکی از پسرای اون کلاس میگفت استاد با این خانم چکار داری (اینم بگم من سرکلاس پری شده بودم بحدی داغون بودم که زنگ زدم داداشم بیاد دنبالم و فقط سرم رو میز بود براهمین پیدام نمیکرد) گفت از نبودنش میترسم ایشون تو این حالت که پیداش نیست آرامش قبل طوفانه 😂😂😂

منم بلندشدم گفتم استاد من اینجام 

اون پسره گفت استاد ایشون 😵😵😵که انقدر آرومن استاد خندید گفت اگه ۱ساعت شیطنتشو تحمل کردی مردی ،اینجوری نگاش نکن طوفانِ اما ظاهرا الان فِسِش در رفته 😂😂(الکی گفتم سرما خوردم داغونم )

واین بود پایان داستان طوفانِ فِسُو 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
@دوباره_زندگی    سلام خانومی عیدت مبااارک ..یکی دو روزه غیبت زده  حالت خوبه ان شاالل ...

سلام سمیتا جون

خوبی؟ 

آره دیگه سرم شلوغ بود این یکی دو روز

امروزم صبح برای صبحونه با شوهرمو نازگل رفته بودیم لب دریا😍😍😍😍

جاتون خالی خیلی خوش گذشت

ایییییییی جووووووووونم تو دانشگاه یه استاد داشتیم تو کلاس ۸۰نفری دنبال من میگشت. (۳۰تا هم رشته ایی ب ...

چه باااحال 😂😂😂😂😂 شیطوووون  اسم سمیراااا بد در رفته ...توام دست کمی ازش نداری ..ان شاالله همیشه حال دلت خوب باشه مامان شیطووون بشی حال میده خدا یه دختر عین خودت بهت بده 

2740
ایییییییی جووووووووونم تو دانشگاه یه استاد داشتیم تو کلاس ۸۰نفری دنبال من میگشت. (۳۰تا هم رشته ایی ب ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

منم تو کلاس زبان که میرفتم (زبان انگلیسی موسسه) 

خب من کلا خیلی درسو دوست داشتم، همیشه درسو حاضر بودمو حسااااااابی تمرین میکردم😊😊😊

بعد یه استاد داشتیم خیلی خوشش میومد من انقدر همیشه حاضرم برای جواب دادن و درس خوندن

به بچه های کلاس میگفت she is a dangerous🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سید جوووونم عیدت مباااارک خانومی .. کاش از دستت عیدی میگرفتم 😍 برای خودم  روز زایمانم ...

مرسی عزیزم

وای من چقد خجالت میکشم اینجوری میگین...   

آخه من دختر خوبی نیستم... ان شاالله از صاحب این جشن عیدی بگیرین عزیزم

چشم حتما برات میخونم

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
مرسی عزیزم وای من چقد خجالت میکشم اینجوری میگین...     آخه من دختر خوبی نیستم... ان شاا ...

چه ربطی به این صحبتا داره؟ 

همین که دلت پاکه و انسانی خودش از همه چی با ارزش تره

و مطمئنا خیلی زود جواب این دل مهربونتو میگیری

سلام سمیتا جون خوبی؟  آره دیگه سرم شلوغ بود این یکی دو روز امروزم صبح برای صبحونه با شوهرمو ...

سلام عزیزم ..خداروشکر که حالتون خوووبه .. خوووش به حالتون ما تو منطقه کویری هستیم 😂😂😂  دیدن دریا ارزومونه ...البته خداروشکر همسایه امام رضاااییم  .

همیشه تو گشت و گذااار به سلامتی 

مرسی عزیزم وای من چقد خجالت میکشم اینجوری میگین...     آخه من دختر خوبی نیستم... ان شاا ...

عزییییزم همینکه  اصل و نسب ات سیده یعنی خوبی و افتخار کن ..سعی کن دختر خوبی هم باشی😂😂😂😂 درسته سخته منم نمیتونم دختر خوبی باشم .

سلام عزیزم ..خداروشکر که حالتون خوووبه .. خوووش به حالتون ما تو منطقه کویری هستیم 😂😂😂  دیدن ...

مرسی عزیز دلم

انشالله همه همیشه به گشت و گذار و خوشحالی باشن

بیا عکس دریا برات بزارم دلت باز شه