2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499948 بازدید | 57001 پست
نه با خود مائده بودم  😆 کلی پر حرفی کرده لایکش کردیم  شکایتم میکنه 😂😂😂 من خودمم پرحرفم ...

😂😆دقیقا😆😅

حالا من تا چند وقت پیش دونه دونه پیامای لایکو از تو زنگولهه باز میکردم میدیدم😂دیگه دیدم خیلی وقت میگیره بیخیال شدم فقط پاسخارو باز میکنمو همونجام معمولا جواب میدم😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن منم حس خوبی از این کار ساده اش گرفتم ..دیگه سنشون رفته بالا مثل بچه ها میمونن ..

زن خیییلی خوبیه 

خیلیم دوسم داره 

اگه چیزیم گفتم برا این بود که کسی تو زندگیم سرک نکشه هر کی ی چیزی بگه 

همه ادای دکترا رو برام در بیارن 

خدا رو شکر فهمیدن دوس ندارم دیگه کسی نمیپرسه

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2731
😂😂😂😂😂😂 عجب شعر توپی بود حال کردم نسرین.جون ،دس مریضاد 

فدات 😍😍😍😍

مامان باید پر انرژی باشه😊

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
با اجازه از استارتر خیلی هم عالی خوشحالم که باهاتون باشم من بعد 12 سال نازایی و انجام همه عملها از آ ...

خیلی خوشحالم که به ارزتون رسیدید و خدا بچتون رو واستون نگه داره ،میشه بپرسم مشکل شما چی بوده

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
با اجازه از استارتر خیلی هم عالی خوشحالم که باهاتون باشم من بعد 12 سال نازایی و انجام همه عملها از آ ...

خیلی خوووش اومدی ....چقد انرژی گرفتم از داستان مادر شدنت 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
تومیتونی گلم👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

💪💪💪💪❤💙💜💛💚

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2738
ن هنوز😂😂😂😂😂دوس داری زودتربرم🤣🤣🤣🤣

اخه گفتی بسته ات تموم شده ...گفتم شاید خریدی😂😂😂😂

کف پا رو چند سانت درنظر میگیری ؟ منم میخام ببافم و مامانمو سوپرایز کنم ،چون اون همیشه میبافه و منو ذ ...

من با قلاب میبافم برای کف مثلا برای ۶ ماه تا یکسال ۱۴ تا زنجیر بزنی کافیه 

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
آخیییی دیگه تموم شد عزیزم.گاوو پوس کندی رسیدی به دمش😘😘😘😘😘😘😘خداقوت💪

چه جاااالب مامانمم همینننو میگه 😂😂😂😂😂😂

عزیزمی شما بباف خب از من ابتدایی تر که نیستی

الان تو مبتدی هستی با این کارای خوشگلت 

عزیزم دارلشفا یعنی به نظرت بهتره از اونجا وقت گرفتن چجوری سخت نیست 

من ک راضی بودم اخه قیمتاش نصف جاهای دیگست....هر دو بچه هامو اونجا رفتم

میری نوبت میگیری برای فرداش یا پس فرداش نوبت میدن

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊
عزیزم چند هفته رفتی که گفت ساک خالی

خیلی زود شاید 4 هفتم نبود

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊
زن خیییلی خوبیه  خیلیم دوسم داره  اگه چیزیم گفتم برا این بود که کسی تو زندگیم سرک نکشه ه ...

میفهمت نسرین جااان ...   حق هم داری واقعاااا .

واسه منم فک و فامیلای خودمون پیگیر بودن بچه بیار دیگه ...تا کی صبر میکنی ..چرا نمیاری .

مامان خودم میگفت ناراحت میشدم  از دستش و باهاش برخورد کردم .

دیگه خداروشکر فک و فامیل شوهر کاری نداشتن چون از شوهرم جرات نمیکنن حرفی بزنن .

منم به فک و فامیلام گفتم 3 ماه اخر سال 97 اقدام میکنم  ..جالبه میگفتن از الان شروع کن مطمئن باش نمیگیره منم میگفتم خدا بخواد میگیره نخوادم نمیگیره  به حرف من و تو نیست ولی همون 3 ماه اخر سال اقدام میکنم و ان شاءالله میگیره . ته دلم لرزید که راست میگن من اینهمه جلوگیری داشتم .دوسه بارم قرص اورژانسی خوردم ...درد تو پریودی هام دارم که همه میگفتن کیست داری که دردت زیاده.

به شوهرم گفتم زودتر اقدام کنیم اونم قبول کرد و زمان بندی خدا طوری شد که من 3 ماه به اخر سال 97 بی بیچکم مثبت شد .و کل فامیل به لطف خدا تصور میکنن با همون بار اول اقدامم گرفته و گفتن چه خوب شد شانست خونده و از این حرفااااا  .

حرفای تو و ویانا رو خوندم  

به نظرم در جواب سوالاتشون باید بگی خدا بخواد بچه هم میده ما کاره ای نیستم این حرف واسه جواب فامیل درجه یکاس ...بقیه هم  فضول تشریف دارن و باید در جواب درجه 2 و 3 و 4  گفت مطمئن باش باردار شدم اولین نفر به شما میگم بلکه خیالتون از این جهت راحت بشه 😒😒😒😒 به زندگی خودتون برسید دیگ

2706