2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500234 بازدید | 57001 پست
سلام دوستاي خوبم چند روز نت نداشتم دلم براتون تنگ شده بود يه سوال داشتم به تازگي كسي اينجا عكس رنگي ...

سلام عزیزم خوبی 

من این ماه انجام دادم با دفترچه تامین اجتماعی ۳۰۰ تومنی میشه با دارو 

دردش مثل درد پری هستش کوتاه دو بار مایعه رو تزریق میکنه هر بار هم به اندازه ی ۱۰ ثانیه ی درد خفیف داره  

برو انجام بده خیلی خوبه انشالله که سالمی 🌹🌹🤗

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
من امروز بازم پريود شدم فردا ميخوام برم پيش يه دكتر جديد شايد برام عكس رنگي بنويسه برام دعا كنيد

چند وقته اقدامی ؟؟

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم امشب میخواس بریم اقدام منم گفتم حسش نیس بعد گفت اگه نیای جریمه میشیااا... منم گفتم تا آخر شب ...

😂😂😂😂

من بهش گفتم اقدام کنیم ؟

فردا شب خواهرت اینجاس نمیشه 

شاید چند روزم بمونه 😭 خیلی زود راضیش کردم 😂😂

البته راست میگم خواهرش قراره بیاد ولی امروز و فردا میکنه اقدام کوفتمون کرد بعد تخمک گذاری بیاد خوبه 😂

بیدار شو

ما به آرزوها و خواسته هایمان

یک رسیدن بدهکاریم...

سلــــام بـــهتريناى عالم 😍

صبحتون فوق العاده ❤️

2731

🌸🌸🌸🌸بسم الله الرحمن الرحیم🌸🌸🌸🌸

💮لیست اسامی دوستان شرکت کننده ختم صلوات💮

⚘۱۰۰۰۰۰صلوات هدیه ب حضرت علی اصغر(ع)⚘

پانزدهمین روزختم صلوات ب نیت حاجتروایی مهدیه جون

۱.تبسم

۲.سمیه

۳.دریا

۴.معصومه

۵.یگانه

۶.سمیرا

۷.هانیه

۸.حلما

۹.هستی۶۷

۱۰.ویانا

۱۱.اعظم

۱۲.سحر

۱۳.هستی۶۶

۱۴.لیلا

۱۵.نیکناز

۱۶.مهدیه✔

۱۷.شیما

۱۸.حسنا

۱۹.افروز

۲۰.بنر

۲۱.مامان محمد

۲۲.سمیه سادات

۲۳.فاطمه(کیان جون)

۲۴.سمیتا

۲۵.عسل

۲۶.خدیجه

۲۷.فهیمه

۲۸.الهه

۲۹.رها

۳۰.نسیم

۳۱.زهرا

۳۲.فرشته

۳۳.راضیه

۳۴.نسرین

۳۵.فاطمه

۳۶.سارا

۳۷.ملوسک

روزی۱۰۰استغفار ب نیت خودمون و۱۰۰صلوات ب نیت عزیزی ک نوبتشونه.التماس دعاازهمگی

🌹🌹🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹🌹🌹

بیست و هفتمین روز از ختم زیارت عاشورا رو به نیت نی نی دار شدن خودمون و تمام خانومای منتظر نی نی سایت و سلامت نی نی های مامانای باردارمون شروع می کنیم و امید داریم با خواست و اراده خدای مهربونمون به زودی یه فرشته تو دلامون کاشته شه و خدا نگهدار و حافظ نی نی های تو دلمون تا زمان زایمان باشه😌🌹 ختم رو تقدیم می کنیم به شش ماهه ی امام حسین(ع)، حضرت علی اصغر (ع).

✔شروع ختم ⬅ 98.05.01

✔ثواب خوندن زیارت عاشورای امروز رو میفرستیم برای سمیه سادات عزیز

💟مامانای نزدیک و مامانای الان شرکت کننده در ختم💟

1.مهدیه

2.حسنا

3.فاطمه

4.نسرین

5.راضیه

6.افروز

7.سمیرا

8.هانیه

9.هستی

10.سحر

11.سمیه سادات✔

12.معصومه(پیکا)

13.سمیتا

14.دریادریادریا

15.آرزو

16.ملوسک

✍🏻این لحظه بهترین موقع

برا فکر کردن به خواسته هاته

این تایم ارتعاش قوی رو

ارسال میکنه...

پس چشماتو آروم ببند و 68 ثانیه

غرق خواستت شو و فکر کن

بهش رسیدی...

يكم دنيارو از اونجا نگاه كن بعد پاشو !

راستى شكرگزارى بابتش يادت نره 😉❤️

(ميتونى يه مدت هروز ادامه بدى به اين روند)

😂😂😂😂 من بهش گفتم اقدام کنیم ؟ فردا شب خواهرت اینجاس نمیشه  شاید چند روزم بمونه 😭 خیلی ز ...

وای یاد خودم افتادم وقتی میخواستیم اقدام کنیم😖😖😖

یه وقتایی نمیومد میگفتم پس این ماه حامله نشدم نیای بگی من بچه میخوام چرا نمیشه و از این حرفا🤣🤣🤣

اونم با سری افکنده بر زیر میومد😂😂😂😂

بعد دیگه چند شب پیش به حرف اومد میگه نه به اون 2سال هر یه شب در میون

نه به الان که اصلا یادم رفته چطوری بود اقدام🤣🤣🤣🤣

منم گفتم حقته یادته ناز میکردی؟

حالا نازگل داره ناز میکنه نمیزاره تو با من باشی😄😄

2738
اره صبح بیدار شدم دیدم گلو دردم شوهرم برام نشاسته با ابجوش درست کرد خوردم رفت سرکار😢

تا شب کلییییی مایعات گرم بخور

انواع چایی و دمنوش

آب جوش لیمو عسل

سوپ

بهت قول میدم فردا خوب خوب میشی

قرص سرماخوردگی هم بخور هر 8 ساعت

نزار پیشرفت کنه

اگه تونستی یه دوش هم بگیر که خیلی خوبه

سلام عزیزم خوبی  من این ماه انجام دادم با دفترچه تامین اجتماعی ۳۰۰ تومنی میشه با دارو  د ...

اااا پس شایدمن اشتباه میکنم براهزینش.قاطی کردم انقد ک آزمایش وسونورفتم هزینه هارو شایدجابجا واردحافظم کردم😅😅

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
🌸🌸🌸🌸بسم الله الرحمن الرحیم🌸🌸🌸🌸 💮لیست اسامی دوستان شرکت کننده ختم صلوات💮 ⚘۱۰۰۰۰۰صلو ...

شونزدهمین روزه گلم.مررررسی ک گذاشتی

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
اااا پس شایدمن اشتباه میکنم براهزینش.قاطی کردم انقد ک آزمایش وسونورفتم هزینه هارو شایدجابجا واردحافظ ...

زن داداشم گفت دوستش انجام داده ۷۰۰هزار براش تموم شده 

والله چی بگم بعضی جا ها اجاره مطبم رو از ادمو میگیرن