2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500234 بازدید | 57001 پست
شوهرم امشب میخواس بریم اقدام منم گفتم حسش نیس بعد گفت اگه نیای جریمه میشیااا... منم گفتم تا آخر شب ...

واااااااای 😵😵😵😵جریمه نگووووو بگو زجر 😬😬

من متنفرم از اینکه یکی قلقلکم بده مخصوصا سمت کف پام اشاره کنه عصبی میشم چه برسه به اینکه قلقلکم بده 😈🔫

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
شوهرم امشب میخواس بریم اقدام منم گفتم حسش نیس بعد گفت اگه نیای جریمه میشیااا... منم گفتم تا آخر شب ...

😃😃😃😃😃😃😃😃😃چ باحال.

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به طوري جدي از بهمن ماه قبلش عفونت داشتم و فريز انجام دادم از ارديبهشت ديگه دكتر نرفتم ولي داروي طب ...

عزیزدلم شایدازاسترسیه ک داری.بسپاربخدا وباخیال راحت اقدام کن.همین.انشاءالله ک این ماه جواب میگیری

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
خدا صبرش زياده ما بنده ها صبر نداريم من خودم خيلي طاقتم كمه خدا هم مرتب منو امتحان ميكنه با صبر كردن

خداهممونو داره امتحان میکنه عزیزم ولی دیگه آخراشه😍😍😍😍😍

2728
😢منم میخواستم ببینم😔

عزیرم زود برش داشت

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 

من برم خودمو بزنم بخواب شاید گول خوردم و خوابم برد 😈😈😂😂

شب همگی پرستاره عزیزا 

2740
توهم ممنوع الورودشدی توبارداری؟

نه ورود آزاده  ولی نه برای عموم فقط برای شوشو 😂😂😂 حسش نیس لا مصب یه جورایی سخته

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
ادای تنگا رو در میاره بابا 😂😂

😂😂😂😂😂😂😂

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
وای چه بانمممک و سسکی😍😍😅 فک کنم باید کمی بالاتر میزاشتی😉

خب دیگه نزدیکه زایمانمه.. نی نی اومده پایین    

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
واااااااای 😵😵😵😵جریمه نگووووو بگو زجر 😬😬 من متنفرم از اینکه یکی قلقلکم بده مخصوصا سمت کف پام ا ...

زجر که چه عرض کنم!من از خنده روده بر میشم

واسه همین به هر بهانه ای قلقلکم میده... میگه وقتی صدای خندتو میشنوم حالم خوب میشه  

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده