2733
2734
عنوان

شوهرم لج کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2304 بازدید | 130 پست

دوستان فقط درکنار راهنمایی ها تفاوت فرهنگی و دیدگاهی ادمارو درنظربگیرید ...و اینکه ماها داخل زندگی کسی نیستیم نمیدونیم چخبره چه مردی ک میره زن دوم میگیره چه زنی ک میره دوباره ازدواج میکنه ...برای هیییچ زندگی ای نمیشه ی نسخه پیچید.... 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله اصلا ربطی به شوهرتون نداره مگر اینکه فامیل مادرت باشه

داماد فامیل نیست ؟؟ینی نباید براش مهم باشه ؟؟شما شرایطه مرده رو خوندی تو پسته اول ؟؟؟منم جای شوهرش بودم نمیذاشتم نه خونم بیاد نه زنم بره

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
وقتی فهمید زن و بچه داره قاطی کرد وگرنه با ازدواجش مخالف نیست

چ با مرامه😍

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2738
کااااش

عزیزم شوهرت آدم بدی نیست.البته کاش فحشو بدو بیراه نمیداد اما خب حق داره.بچسب ب زندگیه خودت.مادرتم بعدا میفهمه ک چیکار کرده

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
من سر درگمم

بهترین کار اینه که راجع به این داسان حرف نزنی تو خونه...انگار نه انگار...همسرتم چیزی گف ی نگاه و سکوت فقط....فعلا لج کرده ولش کن 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
عزیزم شوهرت آدم بدی نیست.البته کاش فحشو بدو بیراه نمیداد اما خب حق داره.بچسب ب زندگیه خودت.مادرتم بع ...

همه بهم میگن اشتباه کرده خودش میفهمه ولی باهم خیلی خوشن

2706