2737
2734
عنوان

شوهرم لج کرده

2304 بازدید | 130 پست

سلام بچه ها من پدرم پارسال خرداد فوت کرد بعدش مامانم با یه اقایی اشنا شد و با هم صیغه کردن بعد مرده زن و بچه داره سه تا دختر داره وقتی شوهرم فهمید با مامانم دعوای بدی کرد جوری که مامانم به شوهرم گفت من وابسته مرده شدم شوهرمم انقدر خودشو مامانم و فوش داد که نگو این قضیه مال چند ماه پیشه حالا چند روزه مرده اومده با مامانم زندگی میکنه دیگه کلا اومده پیش مامانم... شوهرم دیشب فهمید گفت دیگه نه تو حق داری بری خونه مامانت نه اون حق داره بیاد اینجا منم گفتم باشه باهاش دعوا نکردم از یه طرف میگم دلم برای مامانم تنگ میشه البته خونش نزدیک خودمونه از یه طرفم میگم خود مامانم انتخاب کرده اون میدونست که شوهرم بفهمه دیگه قطع رابطه میکنه حالا به نظرتون من چیکار کنم کار درستی کردم که لج نکردم و تو روش واینستادم یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

کار مامانت رو تایید نمیکنم ولی به شوهرت اصلا ربطی نداره 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706