2733
2739
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397110 بازدید | 46604 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوستان

کسی با آقای رضا کریمی تو تهران عمل داشتن؟

من ب شدت کاراشون و میپسندم ولی ی استرسی هم دارم

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
بینی قوزدار قوز بینی یکی از شایع‌ترین دلایل مراجعه بیماران برای انجام عمل زیبایی بینی است. بیمار با ...

عزیزم هستین من ی سوال بپرسم 

خواهش میکنم😢😢

@یلدا_ب    

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
2738

سلام دوستان عزیز،امیدوارم حال همگیتون خوب باشه ،فقط بخاطر احساس دین و انسانیت این پیام رو خاستم از دوستان بزارن و لطفا توی همه گروها فوروارد کنید تا به گوش همه عزیزان برسه مخصوصا دوستان ترمیمی

من و چندتا از دوستان ظرف یکسال گذشته بادکتر برادران عمل کردیم که توی مشاوره گفتن تغییرات بالای ۸۰ درصد و قبل عمل خیلی خوش برخورد بودن و بعد عمل هم مدام وعده میدادن اوکی میشه و با تزریق وعده میدادن که همه مربوط به ورمه و بمرورخودش درست میشه ایشون تمام عیب و ایرادات بینی رو با تزریق فیلر  اوکی میکنن ،این شرح حال من و دوستان نزدیکم دیگه بقیه دوستان که خبر نداریم خدا خودش میدونه ،عیب و ایرادات بینی هیچکدوم با گذشت زمان اوکی نشد چه بسا با نزدیک شدن به یکسال بدتر هم شد و پزشک فقط وعده الکی میدن در طی یسال اول و بعد اون هم هیچ مسئولیتی قبول نمیکننن وکاری که میکنن جراحان دیگه هم نمیتونن کاری انجام بدن ، حتما این قضیه رو درنظر بگیرید که تزریق فیلر توی بینی تازه عمل شده فاجعه ست و بعد ازاون جراحی برای ترمیم قبول نمیکنن چون بافت بینی بعد عمل درحال تغییره و تزریق به بافتهای زیری آسیب وارد میکنه  و بعد اون جراحان زیر بار ترمیم نمیرن ،   لطفا در انتخاب دکتر دقت داشته باشید و حتما با زیبا جوها صحبت کنید به اینستا وتبلیغات به هیچ عنوان اکتفا نکنید ، نمونه هاهم حتما بالای یکسال ببینید ،با آرزوی موفقیت برای همه ی عزیزان

#دکتر برادران

2706