2737
2739
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397673 بازدید | 46604 پست
سلام دوستای گل،اگ میشه به منم کمک کنید یه دکترخوب پیداکنم😭😭😭😭دیگ مغزم داره سوت میکشه ازبس دنبال ...

سلام سعی کن دوتا دکتر رو انتخاب کنی چند بار بری مطب کارهاشون رو ببینی اگر به سلیقه ات میخورد بری برای عمل  دکتر یحیوی و دکتر فرهنگ  و محبی من نمونه دیدم ازشون خوب بودن 

سلام بچه هااااااااا :))))) خیلی وقت بود نبودما بچه ها کسی از دکتر حمید حمد زاده چیزی میدونه؟ دیگه ...

اگه چیزی در موردش شنیدین به منم بگین لطفا منم بعد کلی گشتن دکتر قیمت مناسب و شناس همینو پیدا کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر قیمت مناسب ۷ تومن دکتر مهرداد ادیب پارسا ،فامیلمان پیشش عمل کرده راضیه چند روز در هفته از اصفهان میاد تهران عمل می کنه می ره،سایت نداره نمونه کار ببینید باید برید حضوری ببینید

2731
2740

سلام به دک ستان 

بچه ها طبق این تاپیک دکتر خوب تو اراک برا ترمیم کسی رو میشناسید سال ۹۳عمل کردم اراک راضی نیستم .میخوام ببینم طبق کامنت ها وتجارب دوستان اراک پزشک مجرب داره برا این کار که کسی یا کسانی تاییدش کنن؟؟؟؟؟

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2706