2737
2734
عنوان

خزترین تیپایی که دیدین چجوری بود

4039 بازدید | 217 پست

یا یه روز خودتون زدین😅

من خودم یه بار نمیدونم چم شده بود رفتم بازار یه تونیک بنفش گرفتم ازینا که لبش چین چینیه (کپ لباس بچگونه) بایه شلوار قرمز با دون دونای درشت مشکی😦هیچکدوم اصلا مناسب سنم نبود،شوهرم دیگه گریش گرفته بود گفت این چیه رفتی گرفتی،بنداز دور،حالا به منم برخورد میگفتم خیلیم خوشگله هر روزم میپوشیدم😌الان که فکر میکنم خز ترین لباسی بود که پوشیدم

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

😂😂😂😂

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ک مانتو خریدم انگا قاطینگا پاتینگا بود🤦‍♀️

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏

لباسای من که خیلی با کلاس و شاخن همتونم دیدین😅😅😅

هه

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2738
شوهرت خیلی احساسیه اشک در چشمانش حلقه زده    اوه مای گاد

اره اگه تیپمو میدیدی ،اونم چی جلوی خانوادشم میپوشیدم😂😂😂

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
لباسای من که خیلی با کلاس و شاخن همتونم دیدین😅😅😅 هه

بابا لاکچری😅

به نظرم

دامن با شلوار 

واى  حتى ميگمم حس بدى دارم 😑

با عجله راه مى رفتم،كه محكم به چيزى خوردم! آدم بود... منتظر بودم پرخاش كند،لبخندى زد و رفت...به گمانم انسان بود...

دوست‌مادر شوهرم‌خانم چاقی هستن در اثر زایمان و سن شکمشون چند طبقه و شل شده زیر مامتویی تنگ میپوشه میره بین طبقه های شکمش با مانتو جلو باز موهاشم دکلره کرده و کوتاه و وز شده مثل یه سیم‌ظرف شویی گلوله شده زرد از جلوی شال میزاره بیرون

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋