2733
2739
عنوان

خزترین تیپایی که دیدین چجوری بود

| مشاهده متن کامل بحث + 4044 بازدید | 217 پست
یه بارم برای زنداداشم عیدی می بردیم تو دوران عقدشون منم مجرد بودم پونزده سال داشتمارایش کردن بلد نبو ...

من هنوزم اینکارو میکنم بعد یه رب به آیینه خیره میشم چرا حواسم نی یه عینک آفتابی میزنم میرم بیرون چشام همیشه ناقصه آرایشش😂دیگه به خاطر عینک راحت میشم ابرو هام رو هم مداد نمیکشم😂😂😂

حالا ما گرگ شدیم اشتباه کردیم ولی از یه گرگ بارون دیده به شما یه نصیحت،یعنی گرگ هم شدین جهنم بشین ولی این تن بمیره،جون هر چیو هر 
من هنوزم اینکارو میکنم بعد یه رب به آیینه خیره میشم چرا حواسم نی یه عینک آفتابی میزنم میرم بیرون چشا ...

خیلی بده اینجوری حالا رفتی تو یه مغازه چیزی بخری چیکار میکنی😂😂😂

خدا جونم مررررسی به خاطر فرشته های زیبایی که بهم بخشیدی💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخرم از دور حسرت میخورم نمیرم تو مهم شرف آدمه چشمام آبرومو میبره.اخ اومد شوهر شام نذاشتم 😂😂😂😂

حالا ما گرگ شدیم اشتباه کردیم ولی از یه گرگ بارون دیده به شما یه نصیحت،یعنی گرگ هم شدین جهنم بشین ولی این تن بمیره،جون هر چیو هر 

اسم کاربریت چه معنیی میده

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2731
اسم کاربریت چه معنیی میده

نمیدونم😂😂😂 حتی یادم نیس از کجا شنیدم و گذاشتم هر چی اسم زدم تایید نکرد اینو گذاشتم اسم خودم مریمه

خدا جونم مررررسی به خاطر فرشته های زیبایی که بهم بخشیدی💞
نمیدونم😂😂😂 حتی یادم نیس از کجا شنیدم و گذاشتم هر چی اسم زدم تایید نکرد اینو گذاشتم اسم خودم مریمه

اها اسم باحالیه مریم جون😉

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

شب هر کی که تو تایپیکه خوش 😙😙😙

2740