2733
2734
عنوان

عدم تشکیل قلب جنین

15919 بازدید | 21 پست

سلام عزیزان

من طبق سونو گرافی ۷ هفته و ۶ روزام سونو گفت ساک حاملگی تشکیل شده ولی قلب تشکیل نشده باید سقط بشه الان ۴ ساعت همش دارم گریه می کنم کسی تجربه ای داشته؟؟

بله من😭

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

عزیزم..خواهر منم همیطور شد،ناراحت نباش،ایشاله بچه دومت

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله خيليا بودن دوهفته صبركن و ازدكترت نظر بگير

ببخشید اما قلب تشکیل نشده چرا صبر کنه؟ قطعا تت الان باید تشکیل میشد، خواهر من هم دو قلو داشت اینطور شد با قرص و کورتاژ سقط شدن، و شش ماه بعدش دوباره باردار شد و خدا بهش پسر داد

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
2738
ببخشید اما قلب تشکیل نشده چرا صبر کنه؟ قطعا تت الان باید تشکیل میشد، خواهر من هم دو قلو داشت اینطور ...

خواهر من طبق پريود هفته ٨بود ولي قلبي دركارنبود

هفته ي بعد رفت سونو گفت هفته هفتمي و قلب ميزد

2706