2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم لباس هامو دزدید

963 بازدید | 32 پست

من رفته بودم برای جمع کرد جهیزیه 

ی دونه لباس هام نبود حتی لباس های زیرم حتی یه دونه ش درکمد باز کردم هیچی 

چ اونهای ک شوهرم خرید بود چ خودم از پدرم برد بودم حتی یکیش حتی ی دونه جوراب هم نبود 

فقط کت شلدار داماد شوهرم موند بود از اون همه وسایل دامادی ک خرید بودیم من برش داشتم مامان گفت برندار من برداشتم 

من خواهرشوهم هم سایزم ومطمئنم همه رو اون میبره میپوشم 

میخام بهش پیام بدم 

بگم عزیزم ب خوبی برای مشتری هات استفاده کنی 😘

کت شلوار شوهرم میخام پاره پاره کنم بندازم جلوی در 

این کارو بکنم یان ول کنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

کت شلوار رو نه 

ولی به خواهرشوهرت بگو نمیدونستم انقدر گدایی که به لباسام چشم داری وگرنه قبل اینکه برم همه رو فدای سرم میکردم بهت میدادم که این همه منتظر نمونی 

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
کت شلوار رو نه  ولی به خواهرشوهرت بگو نمیدونستم انقدر گدایی که به لباسام چشم داری وگرنه قبل ای ...

حتی کیف هام وسایل ارایشی هامو 

همه رو 

حتی ب لباس زیرهای کهن ام رحم نکرد بودن

ن رفتم جهیزیه جمع کردم  دارم جدا میشم میخام طلاق بگیرم

مثلا با خودش میگه ما اینارو خریدیم به نظرم بگو به دادگاه لباسامو برداشتن حتی لباسایی که ار خونه پدر آوردم حتی لباس زیر 

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)  ️
وای خدای من ازکحا اینقد مطمئن تهمت میزنید اخه  چارتا لباس زیر شما بدرد کی میخوره اخه😐😐

عزیزم من دارم جدا میشم 

رفتم با مامور جهیزیه جمع کنم 

حتی وسایل جهیزیه خودم برداشته بودن تهمت چیه 

هیچ کدوم نبود 

من دوماه قبل شوهرم من خانواده بیرون کرد از خونه من رفتم مهریه گذاشتم اجرا و دارم جدا میشم 

2706