2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مریم جان چند سال پیش در مورد مدرسه فضه شنیدم که خوبه الان رو اطلاعی ندارم در ضمن جزء مدارس مذهبی محسوب میشه ولی دختر خودم گلستان آل طه در شهرک غرب میره من از برخورد مسولین و آموزششون راضی هستم مدرسه شاده و دخترم مدرسه رو دوست داره که این خودش برای من دنیایی می ارزه .آدرس سایتشون رو هم میذارم اما باز اگر سوالی داشتین بفرمایید www.aletaha.sch.ir
2728
سلام روزتون بخیر عزیزانی که سال های قبل سوده یا فیروزه یا ربانی رو به عنوان مدرسه انتخاب کردند ممکنه لطفا به ما کمک کنید در انتخاب مردد هستیم تعدادی مادریم و نیازمتد تحربه شما دوستان مممکنه لطفا راهنمایی بفرمایید
با سلام دختر من امسال میره کلاس پنجم از پیش دبستانی به دبستان منان (شهرک غرب)میره. بسیار راضی هستم .به معنای واقعی آموزش و پرورش را در این چند سال در دخترم دیدم . نه دنبال قرتی بازی و کلاس گذاشتن هستند نه خیلی پولکی. وقتی شاگردی از میان پایه به بچه های منان اضافه میشه کاملا مشخصه.
مامان های عزیز میتونین برای انتخاب اگاهانه مدرسه فرزندتون به این سایت مراجعه کنین و روی نقشه مدارس منطه مورد نظرتون رو پیدا کنین و با مطالعه نظراتی که اولیا راجبه اون مدرسه دادن ، شهریه، شماره تلفن و ...... بتونین مناسب ترین مدرسه برای فرزندتون رو انتخاب کنین http://maktabiran.ir/
2738

سلام راستش من اطلاعات زیادی در مورد سوده ندارم ولی به هیچ وجه اصلا اصلا نزاریدشون راهرشد دختر من از کلا اول تا هشتم اونجا بود و زجر کشید و تازه وقتی که از مدرسه اومد بیرون اینو فهمیدیم هیچی نداره دخترم همیشه نفر اول مدرسه بود ولی ما رو الکی هی میکشدوندن مدرسه مثلا این که چرا دختر شما یه بار سر کلاس با صدای بلند خندیده .... و فقط هم با ما اینجوری نبودن با همه همینطوری بودن جدی میگم اونجا نبریدشون الان دخترم دبیرستان علامه طباطبایی میره یکم دوره ولی خیلی آرامش داره 

2706