2737
2734
سلام
به مامان مینا وعلی
یک دبستان دخترانه خیلی خوب در منطقه 2 هستش بنام سوده خیابان اشرفی اصفهانی خیابان پارک که پیش ثبت نامش و شروع کرده از خانه کودک تا پیش دانشگاهی رو داره مدرسه مجهزی دخترم من اونجا میره کلاس سوم هر کدومشون یک کامپیوتر دارند و مدرسشون استخر سالن ورزشی وامفی تائتر مجهز داره فکر کنم یکسر اونجا بزنی بد نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام
سوده . می گم چرا ! ما پارسال خونمونو عوض کردیم ، مجبور شدم دنبال مدرسه برای سوگند تو منطقه 2 بگردم. خیلی گشتم و وسواس زیادی هم به خرج دادم تا سوده رو پیدا کردم اما وقتی به این نتیجه رسیدم دیگه دیرشده بود و ظرفیت سوده پر شده بود.چون معمولا پذیرش میان پایه ای تو مدارس محدودتره. واقعا امکانات سوده بی نطیره.خوب شد مامان ناز شبنم و مینا دخترشون اونجا می ره...تا امسال هم دیر نشده برای پیش ثبت نام زودتر اقدام کنم ...شما هم خیلی دست دست نکن
2738
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=357473&postID=13754904#13754904
بررسی و ارائه انواع ادکلن برند ( اورجینال و فیک ) با قیمت استثنایی و حراج ویژه ولنتاین .
کلی مطلب مفید در زمینه عطر شناسی ....................
از علاقه مندان به همکاری در بخش خرده فروشی ( به خصوص شهرستان ها ) استقبال میکنیم ( یه کار راحت و نیمه وقت بدون نیاز به بیرون رفتن از منزل )
2706