2733
2734
عنوان

هر کی دلش از مادر شوهر پره بیاد با هم درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 203444 بازدید | 439 پست
بعد از اون جریان خونه خریدیم با کمک پدرم ... نزدیک خونه مامانمینا

بعد از اون جریان با پررویی بازم اومد خونه جدید و باز هم چند بار دعوا به پا کرد ولی من پا تو خونشون نزاشتم ...

خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی با قیافه مظلوم میومد ،نمیتونستم بیرونشون کنم .. عاششششششششششق جانان هستن ولی من یه ذره هم دریغ نکردم که مبادا خدا قهرش بگیره یا بخوام توسط جانان انتقام بگیرم ..

دفعه آخر هم 1 ماه پیش زنگ زد خونه دوباره به بد دهنی و اینکه چرا نمیای اینجا ... منم گفتم نمیام ....بیام که توهین کنین بهم ...

سارا@ آدم می مونه چی بگه. من معمولا نظر نمی دم در این موارد چون می گم من چه می دونم که چی پشت این حرفا بوده ولی در مورد تو دیگه مادر شوهرت همچی تمومه. کدوم آدم درست و حسابی این قدر بی ادب حرف می زنه حالا طرف هر کاری که کرده باشه.
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...
2731
7 سال تموم اذیتم کردن ... کارتهای عروسی را پخش کردیم .. بدون اینکه به ما اطلاع بدن عروسی را 3 ماه عقب انداختن که دختر خاله پدر شوهرم فوت کرده بود ...

شوهرم به من گفت ... بهش گفتم مادرت به مامانم باید زنگ بزنه بگه ... آبروم میره به همه خبر دادیم .. حتی به اقوام پدرم تو شیراز هم گفته بودیم ...

مادر و پدرش گفته بودن ..نه ،،اونا باید زنگ بزنن !!!!!!!!!!

داستان زندگی من خیلیییییییییی طویله ... مدام هم اذیتم کردن

خدا روشکر از بعد زایمانم همسرم پشت منه ...
وای سارا جون خدا بهت صبر بده من از کنایه زدن هاش خسته شدم فکر میکنه من هیچی نمیفهمم .شوشو چی میگه ؟ اون با مامامنش برخورد نمیکنه ؟
در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شماره کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاریhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=749256&PageNumber=1
برخوردی نمیکنه ... کاری به کارشون نداره

خیلی وقته شوشو هم نمیره خونشون ...

یه چند بار که همسرم رفته باهاشون حرف بزنه مامانش خودشو زده . کلی بازی در اورده .. همسرم هم دیگه کاری بهشون نداره
2738
تو چی زیاد میری ؟ با بچه ات چطور رفتار می کنن ؟
میدونی به خاطر قدیمی بازی های مسخره اش نی نی 20 روزم سرما خورد .ازش بدم میاد .تازه هی به من مسگه تو بینظمی .
در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شماره کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاریhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=749256&PageNumber=1
من اصصصصصصصصصلا نمیرم.. عاشششششششق دخترم هستن همشون ...

ولی از آخرین دعوا که 1 ماه میگذره فعلا نیومدن چون جوابشونو دادم و همین طور همسری خیلییییییی واضح ازم طرفداری کرد ... اکثرا همسر سکوت میکرد که مثلا احترام نگه داره

چند بار پدر شوهرم دعوتمون کرد و عمه و خاله همسرم دعوتمون کردن که شوهرم گفت نمیاییم

ولی میدونم دوباره سر و کلشون پیدا میشه!

آرزو جون به شوشو بگو که بهشون بگه .. نی نی گناه داره
به نطر من مادر شوهر هم مانند مادر هست ولی ما ها با عینک بدبینی نگاهشون میکنیم.اونا فقط خیر و صلاح ما رو میخوان.باید بلد باشیم باهاشون چه جوری رفتار کنیم که خوششون بیاد بعدش هی بهمون حال میدن.بعد زایمان این مسایل طبیعیه.همه چیز درست میشه.دوستشون داشته باشید و بهشون احترام بذارید اونا شوهرامون رو که تمام زندگیشون بوده به ما دادن
به نطر من مادر شوهر هم مانند مادر هست ولی ما ها با عینک بدبینی نگاهشون میکنیم.اونا فقط خیر و صلاح ما رو میخوان.باید بلد باشیم باهاشون چه جوری رفتار کنیم که خوششون بیاد بعدش هی بهمون حال میدن.بعد زایمان این مسایل طبیعیه.همه چیز درست میشه.دوستشون داشته باشید و بهشون احترام بذارید اونا شوهرامون رو که تمام زندگیشون بوده به ما دادن